What we're about

Grupa dla osób, które chcą uczestniczyć w warsztatach odnośnie budowania aplikacji opartych o technologie Amazon Web Services.

Upcoming events (4)

Cloud Builders' Day - Kraków (w ramach Cloud DeveloperDays 2019)

Warsztaty organizowane w ramach konferencji Cloud DeveloperDays 2019! Więcej informacji o konferencji: https://cloud.developerdays.pl/ Cloud Builders' Day to całodzienne darmowe warsztaty dotyczące technologii chmurowych (AWS) organizowane na terenie całego kraju. Podczas 8 godzin warsztatów, uczestnicy będą wykonywali zadania związane m.in. z: - Budowaniem systemów dużej dostępności wykorzystujących mechanizmy auto-scalingu. - Wykorzystaniem różnego rodzaju baz danych. - Analizą dużych zbiorów danych z wykorzystaniem ekosystemu Hadoop i sposobami ich wizualizacji. - Budowaniem systemów opartych o usługi klasy Serverless oraz Konteneryzacja - Wykorzystaniem usług opartych o AI (Sztuczną Inteligencję). - Narzędziami wspomagającymi pracę developerską. - I wiele innych. Rejestracja przebiega dwu etapowo. Pierwszy etap to rejestracja na wydarzeniu MeetUp. Na około 2 tygodnie przed warsztatami będzie ogłoszona ankieta (tutaj na meetupie będzie o tym informacja a link zostanie wysłany do osób, które się zgłosiły). Na podstawie ankiety będzie przygotowana ostateczna lista osób, które zostały zapisane na warsztaty. Ilość miejsc jest ograniczona. Osoby, które zarejestrują się na konferencję mają zapewniony udział w warsztatach. Warsztaty są w pełni darmowe i jedyny wymóg to posiadanie własnego laptopa.

AWS Warsaw Summit 2019 (!!!)

WARSAW EXPO XXI

Rejestracja odbywa się na https://aws.amazon.com/events/summits/warsaw/ Po raz pierwszy w Polsce! AWS Summit! Już 30 maja! Standardowo, wydarzenie w pełni darmowe. Wiele tracków, wiele tematów, wielu speakerów :) Rejestracja odbywa się na https://aws.amazon.com/events/summits/warsaw/

Warsztaty: Sztuczna Inteligencja dla początkujących [Łódź]

Wraz z Transition Technologies zapraszamy na warsztaty poświęcone tematyce sztucznej inteligencji w Łodzi! Sztuczna Inteligencja stała się niemal nieodzownym tematem każdej firmy – wszyscy o niej mówimy, chcielibyśmy z niej korzystać – ale jak? Podczas tych warsztatów przekonamy się jak można wykorzystać AWS i gotowe usługi typu SageMaker aby zbudować własne modele AI takie jak silnik rekomendacyjny, predykcja odpływu klientów czy też klasyfikacja zdjęć. Warsztaty skierowane są dla osób początkujących, które nie miały wcześniej do czynienia z AI i modelami sztucznej Inteligencji. Wymagania: własny laptop Jak zawsze, na tej stronie przebiega rejestracja wstępna. Na 2 tygodnie przez wydarzeniem wyślę ankietę, po której uzupełnieniu zostaną wybrane osoby, które zostaną zaproszone na warsztaty.

Cloud Builders' Day - Łódź (wraz z TTPSC)

Needs a location

Cloud Builders’ Day to całodzienne, bezpłatne warsztaty dotyczące rozwiązań chmurowych (AWS), organizowane w całym kraju. Podczas spotkania uczestnicy wykonują zadania związane m.in. z budowaniem systemów dużej dostępności z wykorzystaniem auto-scalingu. Zdobądź praktyczne umiejętności! Podczas Cloud Builder’s Day poruszone zostaną takie zagadnienia jak m.in.: • Wykorzystanie różnego rodzaju baz danych. • Analiza dużych zbiorów danych z wykorzystaniem ekosystemu Hadoop i sposobami ich wizualizacji. • Budowanie systemów opartych o usługi klasy Serverless oraz Konteneryzacja. • Wykorzystanie usług opartych o AI (Sztuczną Inteligencję). • Narzędzia wspomagające pracę developerską. Cloud Builders’ Day w Łodzi Łódzka edycja CBD odbędzie się w auli na wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego. Spotkanie rozpoczniemy o godzinie 9:00; zakończenie planowane jest na godzinę 16:00. Wydarzenie skierowane jest do osób zainteresowanych rozwiązaniami AWS bez względu na stopień zaawansowania. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenia udziału na platformie meetup oraz zabranie ze sobą laptopa. Na miejscu zapewnimy napoje i poczęstunek. Wydarzenie jest współorganizowane z firmą Transition Technologies PSC, działającą w takich obszarach jak m.in. AR, IoT, PLM, R&D oraz wdrażanie i rozszerzanie rozwiązań marki Atlassian. Weź udział! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny; rejestracja przebiega dwuetapowo. Pierwszym krokiem jest oznaczenie swojej obecności na platformie MeetUp. Następnie, około 2 tygodnie przed warsztatami opublikujemy (także tutaj) ankietę, na podstawie której przygotowana zostanie ostateczna lista osób wpisanych na warsztaty. Nie martwcie się! O ankiecie przypomnimy Wam mailowo 😊 Uwaga! Ilość miejsc jest ograniczona! O wydarzeniu informujemy także tutaj: https://www.facebook.com/events/432015084253544/

Past events (36)

Cloud Builders' Day - Bielsko Biała

Akademia Techniczno-Humanistyczna

Photos (51)