Nowy sezon! Orkiestracja C# i Mac dla programistów .net

dev@LDZ
dev@LDZ
Public group
Location image of event venue

Details

Witam!

Z lekkim opóźnieniem w informacjach, ale zaczynamy nowy sezon Dev@LDZ!
#excited!

Na wstępie parę zmian na ten sezon.
- Wracamy do 6tej dzielnicy ze spotkaniami. Mamy nadzieję, że kanapy i dostęp do baru ułatwią nam networking (pracujemy nad sponsoringiem drugiej części ;)
- Wszystko wskazuje, że będziemy spotykać się we wtorki.

Ale do rzeczy!

Przygotowaliśmy dla Was dwie prezentacje:
- Mac dla programistów .NET - Michał Szafrański
- Orkiestracje w C# za pomocą Durable Task Framework - Kamil Mrzygłód

Mac dla programistów .NET - Michał Szafrański

Prezentacja możliwości pracy programistów .NET w systemie macOS.

Odpowiem na pytanie "dlaczego możemy śmiało przesiadać się na Maca będąc programistą .NET?”. Zaprezentuję jakie narzędzia mamy dostępne na Macu, które są używane w Windows oraz zachęcę do przesiadki i wykorzystania produktywności, jaką daje system macOS.

Michał Szafrański, entuzjasta produktów firmy Apple, zafascynowany możliwościami automatyzacji macOS-a, zwiększania produktywności z wykorzystaniem Maca. Długo pracujący w zespole Technologii i Standaryzacji w LUX MED. Obecnie Software Engineer w Accenture, projektujący i tworzący system dla banku PKO BP.

Orkiestracje w C# za pomocą Durable Task Framework - Kamil Mrzygłód

Podczas prezentacji zaprezentuję podstawy orkiestracji przepływów pracy(workflows) za pomocą prostej acz jednocześnie naprawdę potężnej biblioteki Durable Task Framework. Pokażę zarówno co się dzieje pod spodem, jak i realne przykłady, które być może zainspirują kogoś to sięgnięcia po ten projekt. Zahaczę także o Azure Functions i wytłumaczę co Durable Task Framework ma wspólnego z serverless w chmurze Azure.

Kamil Mrzygłód, Software developer oraz aspirujący specjalista od chmury Microsoft w Demant Technology Centre. Kontrybutor OSS, autor bloga( http://blog.codenova.pl/ ) oraz okazjonalny ćwierkacz(@Kamil_Mrzyglod). Miłośnik Warhammera, cięższej muzyki oraz właściciel buldoga francuskiego.

Jak zwykle zachęcamy wszystkich do spróbowania swoich sił!
To świetne miejsce żeby zacząć przygodę z publicznymi wystąpieniami :)

Do zobaczenia!