[Wrocław] Event Storming - jak szybko odkrywać nieznane

devWarsztaty
devWarsztaty
Public group
Location image of event venue

Details

Cel warsztatu

Główną częścią warsztatu jest zapoznanie się z techniką Event Stormingu – poznanie jej głównych zasad, jak i tematów pobocznych. Po warsztacie uczestnicy powinni znać nie tylko jak przeprowadzić taki warsztat, ale również dlaczego tak dobrze sprawdza się on w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów biznesowych.

Opis warsztatu

Warsztat będzie się podzielony na 2 części. Najpierw przejdziemy przez etap Big Picture, gdzie zapoznamy się z problemem i rozdzielimy go na mniejsze części. Następnie rozpoczniemy Design Level, która pozwoli nam skupić się na technicznej stronie rozwiązania naszego problemu.

Każdy etap będzie zawierać mniejsze części, które będą osobno omawiane i podsumowywane. Pozwoli to uczestnikom najlepiej zrozumieć co stoi za każdym wprowadzanym elementem warsztatu.

Adresaci warsztatu

Grupą docelową warsztatu są osoby z pogranicza technologi informatycznych – developerzy, architekci, analitycy biznesowi, UX, testerzy, scrum masterzy – którzy chcą w bardziej optymalny sposób odkrywać, wizualizować i rozwiązywać problemy z jakimi się zmagają.

Wymagania

Kilka lat doświadczenia w branży IT – warsztaty mają niewielką wartość dla kogoś kto dopiero startuje w naszej branży.

Wypełniona ankieta - https://1drv.ms/xs/s!AjEySs0anBSPgv9AggmWBzs5b9cLjA?wdFormId=%7BDD800324%2D2AFA%2D4802%2D81A1%2D7110964D3975%7D

UWAGA: Wypełnienie ankiety jest konieczne aby uczestniczyć w warsztacie, ale sama ankieta nie wystarczy. Obecność na liście uczestników na wydarzenie jest wymagane aby się na nie dostać.