Skip to content

[Kraków] Azure IoT

Photo of
Hosted By
Rafał S. and Klaudiusz b.
[Kraków] Azure IoT

Details

Fascynujący świat Internet of Things jest tak ogromny, że nie da się go ująć w jednej sesji. Ale da się rozpocząć przygodę na jedych warsztatach. Przedstawienie IoT Hub, architektury referencyjnej, pobieżne przejrzenie paru gotowych rozwiązań i interakcja z MXChip IoT DevKit.

🏻 Mamy dla was warsztaty z Azure IoT, tym razem mniejsze bardziej kameralne, ograniczone ilością dostępnych urządzeń. Zapraszamy was 💥

Oczekiwania:
▪️ Poziom 200
▪️ Nie będziemy kodować
▪️ Będzie dużo Azura
▪️ Będzie hardware
▪️ Będzie „Hello world” demo, ale w oparciu o Azure
🔶 Nie musisz mieć swojego IoT DevKita! Będzie czekał na każdego jego warsztatowy egzemplarz

Niezmienną rzeczą naszych spotkań oczywiście jest:

Kawa - dostępna na miejscu
Obiad - pizza sponsorowana przez Relativity Poland https://www.relativity.com/

UWAGA:

 1. Nie ma blokowania miejsc. Jeżeli nie wiesz czy będziesz mógł przyjść nie BLOKUJ miejsca. Niestety wiele razy zdarzyło się nam, że część osób nie przyszła na warsztaty lub zwalniała miejsce w dzień warsztatów (!). Nie możemy dopuścić do takich sytuacji, warsztaty mają formę bezpłatną, ale wymagamy w zamian szacunku i zaangażowania. Tym razem będziemy zwracać uwagę na tego typu zagrywki i następnym razem po prostu daną osobę rejestrującą się z miejsca wrzucimy na waiting list.
 2. Nowe miejsce. Sprawdź dokładnie mapę.
 3. Zapisy zamykam wcześniej ponieważ listę uczestników muszę przedstawić dla ochrony. Uczestników proszę o zabranie dowodu tożsamości do okazania ochronie.

Agenda

 • Będzie trochę wprowadzenia w koncepty IoT i trochę przykładów, tak aby zobaczyć, jak dane wędrują do internetu z urządzeń.
 • Co to jest IoT
 • Architektura referencyjna
 • Azure IoT Hub
 • Azure Device Provisioning Service
 • Praca własna: IoT Hub
 • MxChip
 • Praca własna: MxChip – pierwszy kontakt
 • Azure IoT solution accelerators: Remote Monitoring
 • Praca własna: Remote monitoring

Więcej szczegółów oraz wymagania do warsztatów tutaj http://jlamch.net/AzureIoTWorkshop/

Prowadząca

Joanna Lamch - Koderka pełną piersią, fangirl Microsoftu z iPadem w ręku, kociara. W branży IT od wielu lat zawsze w okolicach C# oraz technologi Microsoft.
Zwolenniczka Defensive Coding, SOLID, uczenia poprzez mentoring, samorozwoju i kultury DevOps. Community lover, wspierająca Gruba.IT, współorganizatorka Śląskiej Grupy Microsoft. Blogger and speaker wannabe.

Aleja Pokoju 5/5 piętro · Kraków, al
0 spots left