Open DONderdag #2


Details
Open DONderdag #2: Hoe Open Source project Pol.is klaar wordt gemaakt voor gebruik in Nederland
Open DONderdag
Developer.overheid.nl (DON) en Code for NL organiseren samen Open DONderdag: een maandelijkse open samenwerkdag voor developers en designers die samenwerken aan de digitale overheid.
Hoe ziet de dag eruit?
Tussen 9.30 en 15.30 uur is er ruimte om voor jezelf te werken, alleen of met je teamgenoten. Je kunt natuurlijk ook samen met anderen gaan hacken.
Van 15.30 tot 17.00 uur is er ruimte voor presentaties, met een afsluitende borrel.
Programma presentaties
15:00 - Inloop
15:30 - Presentaties en discussie
16:30 - Gratis borrel en snacks/ kennis uitwisselen
Over
🤝 Deze Meetup is gratis.
🍺 De drankjes en snacks zijn ook kosteloos.
📍[Dev.loer](https://maps.app.goo.gl/y9sAKoLZmgkP8ZF99) (Kantoren gebouw Trindeborch, Utrecht)
📝 Schrijf je in, dan ben je verzekerd van een plekje.
ℹ️ Als je je hebt ingeschreven ontvang je vanzelf per mail de route-instructies.
Programma
Deze editie vertelt Raoul Kramer over Pol.is: een systeem om met grote groepen mensen een effectieve inhoudelijke discussie te voeren over complexe onderwerpen. Samen met verschillende provincies en het Ministerie van I&W keren Raoul en zijn team de bestaande opensource-software binnenstebuiten, om zo verbeteringen aan te brengen en nieuwe ideeën te toetsen. Met deze verbeteringen wordt Polis (beter) geschikt voor gebruik door Nederlandse overheidsorganisaties.
Over Polispilot
Meer over dit project vind je op de website van Polis Pilot.
Alvast meer weten over het proces van de Polis Pilot? Lees het interview met Raoul op de website van de Open Source Community.
Locatie
Dev.loer
Catharijnesingel 55
3155 GD Utrecht
Contact bij vragen
Tom Ootes: (06) 2344 7230

Open DONderdag #2