Skip to content

The Things Network Hack & Playground

Photo of Jurjen de Vries
Hosted By
Jurjen de V.
The Things Network Hack & Playground

Details

---

LET OP! LOCATIE DEZE KEER BIJ SEATS2MEET UTRECHT CS

---

The Things Network Hack & Playground is een open ruimte waar je aan de slag kunt met de LoRaWAN technologie en het verbinden met The Things Network. Tref andere TTN enthousiastelingen en bouw samen een werkende sensoren als voorbeeld en inspiratie voor anderen.

Deze avond is onderdeel van de Permanent Beta Tech Tuesday (https://www.meetup.com/PermanentBeta/events/240059567/), een avond met meedere workshops, presentaties en geeken.

Deze avond is er geen speciaal programma. In dit geval is er een Meet & greet waarbij je met andere IoT enthousiastelingen kunt netwerken en hacken. Uiteraard kun je ook meedoen aan het overige programma van Tech Tuesday (https://www.meetup.com/PermanentBeta/events/240059567/).

Je bent welkom vanaf 19.00 uur. Iets later binnen wandelen, geen probleem. We sluiten als we uitgespeeld zijn, dat is over het algemeen ergens rond 23 uur. Als je het niet leuk vindt of je energie is op, dan ga je gewoon eerder weg.

---

De hardware wordt gedeeld middels de Permanent Future Lab beweging en de ruimte door Social Impact Factory Utrecht. Je betaalt niet met euro's, je deelt je kennis, ontdekkingen & creaties. Geen copyright, maar copyleft. Delen doe je op o.a. S2M Now, deze Meetup groep, social media en de community platformen van de hardware waar je mee hebt gewerkt. Hashtag & mention tips: #PFLab, @permanentfuture, @sifutrecht, @s2m030, @PermanentBetaNL, @thethingsntwrk

Ps. Ruim wel even je eigen troep op en zet de spullen terug op hun plek.

Photo of Internet of Things -Lora Utrecht group
Internet of Things -Lora Utrecht
See more events
Seats2meet.com Utrecht CS
Moreelsepark 65 · Utrecht