Januari 2022 DIWUG Meetup


Details
Beste DIWUG leden,
Allereerst de allerbeste wensen voor jullie allemaal! Dat 2022 maar een jaar mag worden waar we elkaar weer meer fysiek gaan zien en waarin we veel kennis met elkaar gaan delen. We trappen het jaar af met een DIWUG avond op dinsdag 25 januari. Deze avond wordt gesponsord door Valid. De sessie zal gestreamd worden via https://events.diwug.nl/ en het socialisen gebeurt in Discord (link vind je op de event site in het menu rechts bovenin).
We willen iedereen aanraden aan te melden in Discord voor het community gevoel en dat is waar de fun en leuke gesprekken plaats vinden, dus meld je aan!
Het programma:
19:15 - Digitale inloop
19:30 - Welkom en introductie Valid
19:45 - Sessie 1: eDiscovery en Microsoft Teams - Albert Hoitingh, MVP
--- Er zijn scenario’s vanuit wet- en regelgeving waarbij het noodzakelijk is dat informatie opgeleverd wordt. Denk aan de Wet Openbaarheid van Bestuur, bijvoorbeeld. In zo’n geval is het nodig om tijdig de benodigde informatie te vinden, eventueel nog aan te passen en daarna in een leesbaar format op te leveren. Dit proces van zogenaamde eDiscovery is op zich al complex, maar hoe verhoudt zich dit tot Microsoft Teams? In deze sessie kijken we in zo’n 30 minuten naar de informatie-architectuur van Microsoft Teams, de mogelijkheden van eDiscovery binnen Microsoft 365 en hoe deze samenwerken. Naast de theorie is er daarbij genoeg ruimte om dit in de praktijk (demo!!) te zien.
20:15 - Pauze
20:30 - Sessie 2: Neem een duik in Microsoft Dataverse voor het namaken van een SharePoint UX - Stefan Strube, MVP
--- Een simpele use case is de start om een duik te nemen in Microsoft Dataverse voor het namaken van een SharePoint User eXperience, en op zoek te gaan naar out-of-the-box functionaliteit die past en om uitdagingen te overwinnen. Het traject en het resultaat van deze zoektocht wordt in deze sessie gepresenteerd.
21:00 - Afsluiting

Januari 2022 DIWUG Meetup