
What we’re about
Samen met andere vrouwen in de techniek zetten wij ons in voor meer vrouwen in de IT. Via ons platform verbinden we deze vrouwen met elkaar. Dit doen wij onder andere door vrouwen in de IT een podium te geven, events te organiseren en in gesprek te gaan over werken in de IT-branche.
Code of Conduct

All attendees, speakers, sponsors and volunteers at our meetups are required to agree with the following code of conduct. Organisers will enforce this code throughout the event. We expect cooperation from all participants to help ensure a safe environment for everybody.
Our meetup is dedicated to providing a harassment-free conference experience for everyone, regardless of gender, gender identity and expression, age, sexual orientation, disability, physical appearance, body size, race, ethnicity, religion (or lack thereof), or technology choices. We do not tolerate harassment of conference participants in any form. Sexual language and imagery is not appropriate for any conference venue, including talks, workshops, parties, Twitter and other online media. Conference participants violating these rules may be sanctioned or expelled from the meetup.
Upcoming events
2
📆 Meetup November: De corporate avonturier & Grip op Projectmanagement
IT Concern B.V., Einsteinstraat 3, Gorinchem, NLDe corporate avonturier & Grip op Projecten: Van Scope tot Factuur zonder Gedoe
Hoe een avontuurlijke instelling je naar de top brengt?Tijdens deze Dutch Women in Tech Meetup op 11 november bij Reliance/IT-Concern in Gorinchem, leer je in twee inspirerende sessies hoe een avontuurlijke instelling je niet alleen naar de top van de hoogste bergen kan brengen, maar ook naar de top van het bedrijfsleven. Over de tweede sessie van deze avond, 'more coming soon'!
🗓️ Datum: Dinsdag 11 november
⏰ Tijd: 17:00 – 21:00 uur
📍 Locatie: Reliance/IT-Concern Einsteinstraat 3, 4207 HW GorinchemSessie 1; Erleyne Brookman
De corporate avonturier
Erleyne Brookman combineert een avontuurlijk leven met een functie als topvrouw in de ICT. Haar avontuurlijke instelling brengt haar op de top van de hoogste bergen en in de top van het bedrijfsleven. Ze wil meer vrouwen laten kennismaken met avontuurlijk leven in en buiten hun carrière.Sessie 2; Susan Boegheim
Grip op Projecten: Van Scope tot Factuur zonder GedoeWaarschijnlijk herkent iedereen de situatie waarin projecten uit de bocht vliegen. Consultants die enthousiast werk leveren zonder dat daar een commerciële afspraak aan ten grondslag ligt. Klanten die méér vragen dan wat oorspronkelijk in de scope is opgenomen. Tegenslagen in de uitvoering, waardoor er meer tijd en middelen worden besteed dan afgesproken. Het resultaat? Een ontevreden klant, facturen die ter discussie staan of zelfs niet betaald worden, en marges die onder druk komen te staan.
Stuk voor stuk herkenbare uitdagingen. Maar zijn ze moeilijk te voorkomen? Is het ingewikkeld om grip te houden? Nee — mits je het projectmatig aanpakt.
Vanuit mijn jarenlange ervaring laat ik je graag zien hoe je deze valkuilen voorkomt en neem ik je mee in het nut en de noodzaak van projectmanagement binnen onze business. Goed projectmanagement is geen luxe, maar een voorwaarde voor succes.Let op: Deze Meetup is in het Nederlands
Programma:
15:00 – Mogelijkheid tot remote werken bij Communicativ (i.v.m. files)
17:00 – Inloop + diner
18:30 – Aftrap programma
20:30 – BorrelOver de spreker(s)
Erleyne Brookman; General Manager | Toezichthouder bij Total Specific Solutions.
Susan Boegheim; Business Unit Manager at IT Concern B.V. Member of Reliance GroupVoor wie is deze Meetup?
Voor iedereen die zich bezighoudt met technologie, klantbeleving, innovatie of AI. Of je nu techneut bent, strategisch meedenkt over klantprocessen, of gewoon benieuwd bent hoe AI in de praktijk werkt, je bent welkom.Deze Meetup is dé plek om te connecten, te leren, ervaringen te delen en nieuwe inspiratie op te doen. We kijken ernaar uit je te ontmoeten!
16 attendees📆 Meetup December: Power BI met Impact: Van slimme bouw tot succesvolle adoptie
Ilionx Woerden, Pelmolenlaan 2, Woerden, NLPlease note: This Meetup will be held in Dutch | Let op: Deze Meetup is in het Nederlands
Power BI met Impact: Van slimme bouw tot succesvolle adoptie
Hoe zorg je ervoor dat je een dashboard maakt die zowel mooi is, als ook leesbaar én daadwerkelijk gebruikt wordt? Marjolein en Karianne nemen je mee van bouwen tot adoptie. Ze gaan het hebben over herkenbaarheid, consistentie, huisstijl en navigatie, maar ook over het traject om de implementatie van jouw dashboards naadloos te laten verlopen, met uiteraard voorbeelden uit de praktijk!🗓️ Datum: Dinsdag 9 december 2025
⏰ Tijd: 17:00 – 20:30 uur
📍 Locatie: Ilionx (Pelmolenlaan 2, 3447 GW Woerden)Over de sessies
Sessie 1: door Marjolein Opsteegh
Hoe bouw je een Power BI dashboard dat niet alleen mooi oogt, maar ook logisch werkt? In deze sessie leer je hoe structuur, huisstijl, navigatie en visualisatiekeuzes bijdragen aan een dashboard dat intuïtief en effectief is, ook voor wie nog nooit met Power BI heeft gewerkt.👉 Geen idee wat een dashboard precies is? Geen zorgen, we beginnen bij de basis en laten zien hoe een dashboard je helpt om data om te zetten in inzicht.
Sessie 2: "Van dashboard naar dagelijks doen" door Karianne de Dood
Een Power BI-dashboard kan nog zo slim gebouwd zijn — als niemand weet dat het bestaat, wat je ermee kunt en hoe het je werk makkelijker maakt, dan blijft de impact uit. In deze workshop laat Karianne de Dood zien hoe je met een slimme, lichte marketingaanpak zorgt dat jouw dashboard niet alleen gezien wordt, maar ook écht gebruikt wordt.We gaan in op vragen als:
- Hoe zorg je voor herkenning en herhaling?
- Wat maakt een dashboard vindbaar en bruikbaar?
- Waarom is begeleiding net zo belangrijk als techniek?
Met praktische voorbeelden en ruimte voor uitwisseling leer je hoe je dashboards laat landen in de organisatie: niet als extra taak, maar als vanzelfsprekend onderdeel van het werk.
Programma:
15:00 – Mogelijkheid tot remote werken bij Ilionx (i.v.m. files)
17:00 – Inloop + diner
18:00 – Start programma
20:00 – Q&A en drinksOver de sprekers
Marjolein Opsteegh is een Microsoft Data Platform MVP en Power BI-enthousiasteling die graag kennis deelt, vooral over de raakvlakken tussen Power BI, UI en UX. Als consultant ontwerpt en bouwt zij dashboards die zowel visueel aantrekkelijk als gebruiksvriendelijk zijn, met veel aandacht voor de eindgebruiker.Naast het ontwikkelen van dashboards deelt Marjolein via blogs en video's, praktische tips om het meeste uit Power BI te halen. Ze spreekt regelmatig op evenementen, geeft demo’s en trainingen, waarmee ze anderen inspireert om hun vaardigheden te trainen en de kracht van datavisualisatie te omarmen. Ze doet dat zowel off- als ook online.
Karianne de Dood is een IT-professional met een passie voor de menselijke kant van technologie. Ze voelt zich thuis bij complexe vraagstukken die buiten de gebaande paden vallen – juist daar waar het spannend wordt. Door haar verbindende aanpak weet ze verandering in gang te zetten die écht landt in de organisatie. Begin dit jaar maakte ze bewust de overstap naar Ilionx, waar ze als consultant Verandermanagement en Business Analyse werkt binnen het team Digitale Strategie Midden. Vanuit die rol zet ze zich actief in om het belang van mensgericht werken in IT zichtbaar te maken en te versterken.
Praktische informatie
đźš— Gratis parkeergelegenheid onder het pand
đź’» Gehele dag mogelijk om te werken op locatie. Graag vooraf even doorgeven.6 attendees
Past events
26