What we're about

Tak jak w 2015 roku, Facebook udostępnił kod źródłowy GraphQL dla reszty świata, tak i my, pracując w Blue House i tworząc kilka rozwiązań opartych na tej technologii, postanowiliśmy się tym podzielić i zorganizować spotkania online - pełne konkretów i przykładów.

Jesteśmy Grupą entuzjastów GraphQL, stworzoną po to, aby poszerzać wiedzę swoją i innych, zarówno po stronie Frontendowej i Backenowej, w celu budowania lepszego API. Dlatego bez względu na to czy już miałeś/miałaś styczność z GraphQL czy słyszysz o tym języku zapytań (query language) po raz pierwszy - dołącz do nas! 

Głównym celem GraphQL było umożliwienie zespołom Native Mobile szybkiego tworzenia nowych produktów i współpracy w ramach dużego ekosystemu Facebooka bez zakłócania istniejących usług danych. Dzisiaj wielu z nas z tego korzysta, bo GraphQL sprawia, że można uzyskać dostęp do danych, wykorzystując mniejszą ilość zasobów niż w tradycyjnym REST API.

Upcoming events (1)

A blueprint for increased ROI for an uncertain economy

Link visible for attendees

In these uncertain times, it is more important than ever to ensure your API strategy is resilient and capable of driving growth while optimising for increased ROI. This event will provide you with the tools and insights necessary for strengthening their API strategy in the face of economic uncertainty.

Join James Higginbotham, Executive API consultant at LaunchAny, and Budha, Product Evangelist at Tyk as they share their strategies for success in the following key areas:

• Identifying gaps in your current API portfolio
• Common mistakes to avoid that lead to increased cost of ownership
• The "consume first, build when necessary" approach to solution delivery
• The role of an API management platform to lend flexibility and resilience to your API strategy
• Using EventStorming to explore new areas and identifying API needs and reuse opportunities.

👉 REGISTER NOW

Past events (23)

Measuring Impact: API Analytics for Product Managers

This event has passed