Skip to content

Meetup #1 Tips og tricks i HubSpot

Photo of Ketil Ingebrigtsen
Hosted By
Ketil I.
Meetup #1 Tips og tricks i HubSpot

Details

HubSpot er en kraftig marketing automation-plattform. Den gir oss verktøy for å skape en engasjerende, datadrevet og helhetlig kundeopplevelse, men greier vi å ta ut potensialet?

I løpet av det siste året har vi oppdaget at det er flere som bruker HubSpot i Trondheim. Noen av oss har møttes allerede for å utveksle ideer og erfaringer, bare for å oppdage at slik kunnskapsdeling er gull verd. Nå har vi tro på at det er flere som kan være interessert i å lære av hverandre. Vi ønsker derfor å etablere et nettverk for oss HubSpot-brukere i regionen.

Torsdag 26. august kl 8.00 inviteres du derfor til første treff. Vi tar sats og inviterer til fysisk møte i Webstep sine lokaler på torget i Trondheim. Vi stiller med nykvernet kaffe og rykende ferske kanelboller. Skulle Covid fortsatt være til hinder for at vi kan møtes ansikt til ansikt kjører vi første møte digitalt.

Vi trenger at du melder deg på innen onsdag 25. august kl 12.00. Dette gjør det enklere både i forhold til servering og smittevern.

På vegne av initiativtagerne, Marianne Nilssen Bjørnå/BN Bank, Fredrik Karlstad/Maintech og meg selv Ketil Ingebrigtsen/Webstep - velkommen til første møte!

Photo of HubSpot Users Trondheim group
HubSpot Users Trondheim
See more events
Webstep AS
Kongens gate 16 · Trondheim