Skip to content

Interessert i å bli selvstendig konsulent? Meetup om å være freelance i Norge

Photo of Johan Lossius
Hosted By
Johan L.
Interessert i å bli selvstendig konsulent? Meetup om å være freelance i Norge

Details

Hei!
Er du selvstendig IT-konsulent, eller nysgjerrig på å bli selvstendig IT-konsulent, og hvilke fordeler det gir?
Lurer du på hva som skal til for å komme i gang og å lykkes?
Den 15. juni kl. 17 inviterer vi til en uformell samling i våre lokaler i Grensen 16. Her får du mulighet til å snakke med eksisterende konsulenter og oss om hvordan du kan gå fram.

Dette er meetupet for deg som vurderer å bli selvstendig konsulent på det norske markedet, eller som allerede er det og ønsker mer kunnskap om det norske markedet samt å dele relevant kunnskap med andre i tilsvarende situasjon.

Selvstendig IT-konsulent Adam Marshall, som nettopp har vært igjennom denne reisen, vil fortelle om sine opplevelser og erfaringer med dette, samt en presentasjon av daglig leder i Norway Consulting, Johan Lossius, om hvordan å ta seg av det praktiske forbundet med å bli selvstendig IT-konsulent.

Det vil være rom for innspill, spørsmål og generell sparring rundt hva den beste måten å gjøre dette på er. Det blir enkel servering og bevertning og hyggelig folk som møtes for en uformell meetup for å diskutere hvordan å bli og være selvstendig IT-konsulent i Norge.

Vi møtes i våre flotte lokaler i Grensen 16, og du er mer enn velkommen til å hoppe innom for å slå av en prat eller høre litt mer.

FOR Å MELDE DEG PÅ:
- Meld deg enten på dette eventet direkte
ELLER
- Send en email til Arnfinn@norway-consulting.no og meld din interesse

Så høres vi!

Photo of Independent IT Consultants Norway group
Independent IT Consultants Norway
See more events
Grensen 16
Grensen 16 · Oslo