
Details
Ingyenes, de RSVP-hez kötött az esemény.
––––––––––––––––––––––––––––
📄 TERVEZETT PROGRAM 📄
––––––––––––––––––––––––––––
👉 Magasra tettük a „lecet”: mi a jó designer-developer együttműködés titka?
Vasember és Amerika Kapitány, Batman és Superman…
Az interneten számtalan, azzal foglalkozó írást és eseményt találhatsz, hogy mitől jó a jó UX/UI designer. Ezeket a cikkeket jellemzően senior designerek írják, holott a designeri munka milyensége valójában a fejlesztés során dől el. Minél kevésbé találkozik az átadott design és a fejlesztési környezet, annál nagyobb az esélye annak, hogy frusztrációkkal és súrlódásokkal terhelődik meg egy projekt.
Ezekről a frusztrációkról és súrlódásokról számos meme kering az interneten, amik azt szimbolizálják, hogy fejlesztő és designer viszonya könnyen válhat olyanná, mint azoké a szuperhősöké, akik egy célért és egy csónakban, mégsem mindig egy irányba eveznek.
Az eseményen arra keressük a választ, hogy mit tehetünk azért, hogy egy irányba haladjon az a bizonyos csónak, s ezáltal a fejlesztő és a designer is minél hatékonyabban és stresszmentesebben tudja végezni a munkáját. Ennek keretében lesz szó kudarcos projektekről, a kommunikáció fontosságáról, a szenioritási szintek szerepéről, vállalati design érettségről és még sok másról.
Gyere, jó lesz! 🧠
––––––––––––––––––––––––––––
🗣 BESZÉLGETŐPARTNEREK 🗣
––––––––––––––––––––––––––––
🗣 Fülemen Gyula – UX Lead, Szallas.hu
🗣 Szűcs László – Front-end fejlesztő
🗣 Szűcs Péter – Technical Product Manager, Instructure
Moderátor: Klein Péter
––––––––––––––––––––––––––––
📄 TERVEZETT PROGRAM 📄
––––––––––––––––––––––––––––
1️⃣ Lighting talk, horror sztorik
2️⃣ Kerekasztal beszélgetés
––––––––––––––––––––––––––––
🍕🍻 PIZZA, SÖR, ÜDÍTŐ 🍻🍕
––––––––––––––––––––––––––––

Kilátó