Keukenklets Brussel: seizoensgebonden koken
Details
[Tijdens dit event wordt Nederlands gesproken]
---
Ben jij iemand die graag samen kookt, nieuwe mensen leert kennen en houdt van gesprekken over maatschappelijke thema’s? Dan is Keukenklets zeker iets voor jou!
Op 8 oktober gooien we de deuren van onze keuken terug open, ditmaal voor een avond seizoensgebonden koken. Verse ingrediënten van dichtbij, lekkere recepten die goed zijn voor het klimaat en ook lief zijn voor je portemonnee.
Deelnemen is gratis, maar inschrijven is verplicht! Dat kan via deze Inschrijvingslink Keukenklets 8 oktober .
---
Keukenklets is een participatief project van de vrijzinnig-humanistische jongerencommunity Dwaalzin voor jongvolwassenen van 18-30 jaar. Keukenklets staat voor gezellig samen koken, nieuwe eetculturen leren kennen en babbelen over interessante onderwerpen. Tijdens een keukenklets starten we de avond met koken, terwijl we een gesprek hebben over uiteenlopende thema’s die ons bezighouden. Vrijwilligers organiseren een reeks thematische kookavonden, en zorgen voor interessante gesprekstof voor tijdens het koken/eten de avond zelf.
