What we're about

Niekomercyjne spotkania organizowane przez społeczność dla społeczności. Na każdym meet.js można liczyć na kilka prelekcji i lighting talków na tematy webowo-javascriptowe (JS, CSS, HTML etc.).

Upcoming events (1)

meet.js Bielsko-Biała #18 // Design - nie tylko pastelowy.

Przędzalnia

Witamy w Nowy Roku! 💥

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na pierwsze w 2023 i #18 z rzędu spotkanie 👾 meet.js Bielsko-Biała! 👾
Zaskoczymy Was tematyką, bo tym razem mikrofon oddajemy w ręce prawdziwego arsenału twórczości czyli specom od designu! 🚀

Aspekt estetyczny, technologiczny i użytecznościowy - trzy przenikające się płaszczyzny, które muszą w projekcie współgrać idealnie, a każda z nich jest tak samo ważna. 👈

Jak połączyć myśl designera i spełnianie potrzeb biznesu, aby kompromis stanowił najlepszy możliwy rezultat? 🤔 Czy design to tylko pastelowe kolory, czy ma też swoją ciemną stronę? 🌘 Na te i wiele innych pytań odpowiadamy 28 lutego!

Rozkład jazdy
👉 17:30 - 18:30 Wybór tematów do dyskusji i ✨ WORLD CAFE ✨, czyli format otwartej rozmowy i wymiany zdań o najgorętszych w designie tematach.

👉 18:30 - 19:00 🎙️ Prezentacja 🎙️
Mateusz Supłat, UI/UX Designer w Selleo - Może nie wygląda najlepiej ale działa jako tako - czyli kompromis między użytecznością a designem.

👉 19:00 -19:30 🍕 Food & Drink 🍺, czyli chwila wytchnienia przy zimnym piwku i okazja do networkingu.

👉 19:30 - 20:15 🗣️ Panel Dyskusyjny 🗣️, a wśród panelistów: Anna Hamera - UX/UI designer w Shiji Group, Michał Greń - UI/UX Designer w Selleo.

❗ Pamiętajcie ❗ Na meetup obowiązuje wcześniejsza rejestracja!