meet.js Katowice 05/2016

This is a past event

66 people went

Location image of event venue

Details

Serdecznie zapraszamy na kolejny, trzeci już w tym roku meet.js Katowice, który odbędzie się 11 maja (środa) o godzinie 18:00 w Strefie Centralnej (https://www.facebook.com/Strefa-Centralna-1376006482624106/).

Tematem przewodnim spotkania tym razem będzie ES6, React oraz architektura Flux. Każdy z prelegentów omówi wybrany obszar, wprowadzając Was w technologię i dzieląc się popartym praktyką doświadczeniem.

Prezentacje:

1. Staś Małolepszy - Na co mi ten ECMAScript?

2. Marcin Gajda - Webpack - czym jest i dlaczego chcesz go używać.

3. Radosław Rosłaniec - Od zera do bohatera - wyboista ścieżka mocy - case study o2.pl

Dziękujemy Future Mind (https://www.facebook.com/FutureMindLLC/)i Coders Lab - Szkoła Programowania (https://www.facebook.com/coderslabpl/) za sponsorowanie spotkania. Dzięki nim możemy dla Was przygotować drobny poczęstunek oraz nagrodzić aktywnych uczestników.

Na ostatnim spotkaniu pytaliście o książki po polsku, więc z radością informujemy, że do sponsorów najbliższego spotkania dołączyło również wydawnictwo Helion (https://www.facebook.com/HelionPL/).

W trakcie spotkania będzie możliwość wygrania książek, drobnych upominków, licencji od JetBrains (https://www.facebook.com/JetBrains/) oraz zestawu gadżetów od Heroku (https://www.facebook.com/Heroku/). W trakcie jednej z prelekcji będzie również możliwość wygrania nagrody niespodzianki ;-)