Skip to content

Details

Aby otrzymać link do webinaru, proszę zarejestrować się pod tym linkiem:
https://poland.iiba.org/events/iiba-experts-talk-16-uml-jeden-obraz-jest-wart-wi%c4%99cej-ni%c5%bc-tysi%c4%85c-s%c5%82%c3%b3w/

Czy zdarzyło Ci się, że mimo dokładnie opisanych wymagań zespół dostarczył coś zupełnie innego? A może obawiasz się, że klient dopiero pod koniec projektu powie: „nie do końca o to mi chodziło”? Jeśli chcesz lepiej komunikować się z interesariuszami, oszczędzić czas i zmniejszyć ryzyko nieporozumień, dołącz do tego webinaru! Grzegorz Kropacz, certyfikowany trener analizy biznesowej i modelowania procesów, podzieli się z Tobą praktyczną wiedzą, jak wykorzystać UML w modelowaniu systemów, aby Twoje wymagania były zrozumiałe i jednoznaczne.
⚠️ Zaplanuj swoją obecność. Ten webinar nie będzie nagrywany!

## Czego się dowiesz?

  • czym jest modelowanie wymagań
  • czym różni się modelowanie od języka naturalnego
  • kiedy warto modelować, a kiedy nie warto
  • jaka jest różnica między UML i BPMN
  • jak wykorzystać UML w projektach IT

## Dlaczego warto dołączyć do webinaru?

  • poznasz narzędzia do skutecznej komunikacji w projekcie
  • dowiesz się, jak wykorzystać modelowanie w projektach
  • nauczysz się ograniczać ryzyko projektowe przez modelowanie

## Agenda

  1. Wprowadzenie do modelowania
  2. Czym jest UML?
  3. Czym UML nie jest
  4. UML vs BPMN
  5. Wykorzystanie UML w projektach IT

## Prelegent

Grzegorz Kropacz jest certyfikowanym trenerem analizy biznesowej i modelowania procesów w In progress. Przygotowuje firmy do wdrożeń narzędzi IT, poprzez szkolenia z analizy biznesowej i modelowania procesów. Posiada background techniczny i biznesowy - 14 lat spędzonych w doradztwie i konsultingu. Przekazuje sprawdzone metody oparte o międzynarodowe standardy tj. UML i BPMN. Szkoli zespoły analityczne w firmach oraz uczestników indywidualnych.

www.grzegorzkropacz.com

Business Analysis
Technology
Requirements Engineering

Members are also interested in