Kreativ AI Meetup #10


Details
Velkommen til neste AI-meetup tirsdag 1. april! Vi får besøk av Trond Hauga fra Wepost som skal snakke om hvordan man bygger AI-løsninger folk bryr seg om, vise konkrete caser på AI i markedsføring og design, og dele sine beste AI hacks og erfaringer fra 2.5 år med AI startup.
I tillegg har vi med oss AI-pioner og regissør Paul Trillo på videolink fra LA som skal snakke om det hvordan de kombinerte AI og tradisjonelle teknikker i banebrytende animasjonsprosjektet Cuco, etterfulgt av en samtale om hvordan kunstnere og teknologer kan samarbeide med AI for å skape en bærekraftig fremtid.
OKAI er for alle som er nysgjerrige på kreativ AI - enten du allerede eksperimenterer med teknologien, utvikler kreative prosjekter, eller bare ønsker å lære mer.
Foredragsholderne presenterer konkrete verktøy, prosjekter, og teknologier de jobber med. Nyskapende idéer og interessante perspektiver er alltid velkommen!
Program TBA
17:30 - 17:55 - Dørene åpner, barsalg
17:55 - 18:00 - Velkommen + intro til Kreativ AI-meetup.
18:00 - "AI Marketing is for Losers" - Trond Hauga, Wepost
18:30 - Paul Trillo, Asteria
18:50 - Samtale + Q&A med Paul Trillo
19:15 - Barsalg & networking
Har du en spennende presentasjon?
Har du har et 20 minutters foredrag eller et kort 5 minutters innlegg du har lyst til å presentere? Fyll ut skjemaet her: https://forms.gle/hTSbtCGxkAWyxzo66

Kreativ AI Meetup #10