What we're about

Stowarzyszenie Polska Grupa Użytkowników Pythona (PLPUG) zrzesza programistów tego języka z całej Polski. Kodujemy, tworzymy warsztaty, prezentacje i spotkania, na których wymieniamy się doświadczeniem.
Programujesz w Pythonie? Tworzysz ciekawe oprogramowanie? Uczestniczysz w Pythonowej społeczności? Dołącz! https://www.plpug.org/

Upcoming events (2)

Open Spaces #2

pin Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych

Zapraszamy na kolejne spotkanie z serii Open Spaces! Po raz drugi spotkamy się, aby podyskutować na tematy Pythonowe oraz związane z społecznością. Co to jest "Open Space"? Jest to metoda angażowania grup ludzi do wspólnej wymiany myśli, wiedzy, doświadczeń i pomysłów. W trakcie Open Space każdy uczestnik może zaproponować dowolny temat dyskusji - albo w formie eksperta, który chce podzielić się wiedzą, albo w formie osoby z mniejszym doświadczeniem, która chce poszerzyć swoje horyzonty. W trakcie spotkania odbędą się równoległe sesje, a wszystkich uczestników obowiązywać będzie zasada dwóch stóp - można ich użyć w dowolnym momencie i jeśli dany temat z dowolnego powodu przestaje nas interesować, możemy przenieść się do grupy dyskutującej na inny temat. Tak więc niezależnie czy jesteś doświadczonym programistą, czy też chcesz się dowiedzieć, od czego rozpocząć naukę programowania w Pythonie, Open Space może być miejscem właśnie dla Ciebie. Prowadzącym nasze pierwsze open spaces będzie Agata Skamruk Tradycyjnie dla uczestników będą czekać pyszne pączki!

PyHack - tworzymy system rejestracyjny

pin Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych

Pomysł stworzenia systemu rejestracyjnego urodził się w zeszłym roku, podczas organizowania konferencji PyCode Conference. Mamy w Polsce sporo spotkań Pythonowych organizowanych przez lokalne grupy użytkowników Pythona. Gdyby tak stworzyć system dla wydarzeń, który również będzie zawierał bazę osób, które udzielają się w nich jako mentorzy/prelegenci. Na pierwszym spotkaniu zrobimy "burze mózgów" - spiszemy funkcjonalności, jakie taki system powinien zawierać.

Past events (28)

Open Spaces #1

pin Gdyńskie Centrum Organizacji Pozarządowych

Photos (11)