What we're about

PL

Productivity Space to lokalna grupa pasjonatów produktywności, świadomego rozwoju i idei lepszego życia. Organizujemy przestrzeń zachęcającą do dyskusji na tematy, które nas budują. Spotykamy się w różnych miejscach w Krakowie w przyjemnej, spokojnej atmosferze pozwalającej na dzielenie się pomysłami i problemami. Naszymi podstawowymi wartościami są; szczerość, otwartość, chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami oraz gotowość udzielenia porad innym. Zwracamy uwagę nie na ilość aplikacji, z których korzystasz, tylko na chęć wzięcia udziału w rozmowie.

EN

Productivity Space is a local group of people passionate about productivity, mindful growth and the concept of a better life. We're creating a space for discussion on topics that make us better. We meet in various places all around Krakow in a calm and inviting atmosphere which enables us to share our ideas and struggles. Our core values are: honesty, open-mindedness, sharing your own experiences and helping others whenever possible. We don't focus on the number of apps you use, but rather on your willingness to participate in a meaningful discussion.

Upcoming events (1)

ProductivitySpace #1

Fresh Cricoteka

ZAPISZ SIĘ TUTAJ/SIGN UP HERE: https://evenea.pl/event/prodspace1/ O Productivity Space: Productivity Space to lokalna grupa pasjonatów produktywności, świadomego rozwoju i idei lepszego życia. Organizujemy przestrzeń zachęcającą do dyskusji na tematy, które nas budują. Spotykamy się w różnych miejscach w Krakowie w przyjemnej, spokojnej atmosferze pozwalającej na dzielenie się pomysłami i problemami. Naszymi podstawowymi wartościami są; szczerość, otwartość, chęć dzielenia się swoimi doświadczeniami oraz gotowość udzielenia porad innym. Zwracamy uwagę nie na ilość aplikacji, z których korzystasz, tylko na chęć wzięcia udziału w rozmowie. O spotkaniu: Spotkamy się po raz pierwszy w Fresh Coffee & Kitchen w Krakowie 14 marca o 10:00 na wspólne śniadanie i dyskusję. Format spotkania jest otwarty - poza szybką rundką, podczas której każdy będzie miał szansę się przedstawić i zaprezentować swój system produktywności (lub jego brak 😁) w 3 minuty. Potem będziemy mieli czas na swobodną rozmowę, kawkę/herbatkę i śniadanko 🙌 Przykładowe tematy, które najbardziej pasują do naszej grupy: Produktywność Aplikacje Techniki planowania Metodologie GTD Agile Sprint Free to Focus 7 Habits (FranklinCovey) Rozwój Zarządzanie czasem Praca zespołowa Start-upy Freelancing Twórczość/Design Programowanie Budowanie nawyków Budowanie personalnego wiki Bullet Journaling Oczywiście, są to tylko propozycje. Ponieważ nasza forma jest otwarta, możemy rozmawiać o wszystkim, co na wpadnie do głowy 🧠 Ponieważ jest to nasze pierwsze spotkanie, zdecydowaliśmy się na niedużą ilość miejsc (12), aby można było na spokojnie z każdym porozmawiać. Sponsorem tego wydarzenia jest Notion

Photos (3)