Past Meetup

Cloud Beer #003 - Warszawa - Azure i AWS

This Meetup is past

38 people went

Location image of event venue

Details

Zapraszamy na trzecie spotkanie w modelu BYOW (Bring Your Own Wallet). Spotykamy się prze stole, pijemy piwo i rozmawiamy o chmurach z najlepszymi ekspertami w Polsce.

Na najbliższym spotkaniu porozmawiamy przy dobrym piwie o chmurze Azure i AWS.

Usłyszyny 4 sesje.

Krzysztofa Gogóla (CEO) oraz Miłosza Piechockiego (VP of Cloud Technology) z WealthArc (http://www.wealtharc.com/) - opwowiedzą o wykorzystywaniu Microsoft Azure do tworzenie inteligentnej platfory w chmurze do zarządzania portfelem inwestycyjnym (Azure Machnie Learning, Service Bus, Web Apps, Redis Cache).

Piotr Wójcik (Senior Consultant) z Business Intelligence Architects (http://biarchitects.pl/) - opowie o swoich przygodach z chmurą AWS, a w szczególności z S3, CloudFront i Glacier w kilku bardzo ciekawych projektach.

Jacek Migdał (Cloud Juggler) z Sumo Logic (https://www.sumologic.com/) - opowie o wykorzystywaniu AWS do budowania i testowania oprogramowania (Jenkins, Ansible).

Łukasz Kałużny (Cloud Architect) z ITMAGINATON (http://www.itmagination.pl/en/) - opowie o Azure Resource Manager, budowaniu szablonów aplikacji i używania tagów w chmurze Microsoft Azure.

UWAGA: Na spotkaniu będziemy losować 5-10 kuponów na miesiąc dostępu do Pluralsight (każdy $29). Znajdziesz tam mnóstwo genialnych treningów Azure, AWS oraz tysiące innych. Jedyna płatna strona szkoleniowa, z której korzystam niemalże codziennie (dziś Docker Deep Dive).