PyWorking session #96

PyWorking Sessions - Praha
PyWorking Sessions - Praha
Public group

Akamai

Karla Engliše 3219/4 · Prague

How to find us

Z Anděla se vydáš Nádražní směr Ženské domovy, první ulicí doprava (Bozděchova)- ta se na první křižovatce mění na Karla Engliše, těsně před druhou křižovatkou je číslo 4 (při potížích volej: 724090905)

Location image of event venue

Details

*** Basic EN info: ***

We are mostly practical meetup so bring your own laptop.
This Python programming session is for girls and boys who are learning Python and already have some basic knowledge (variables, cycles, functions, classes, lists, dicts).

Questions? You can contact us on [masked]

*** CZ info: ***

Scházíme se ve 14 denních intervalech. Potvrzení účasti na události (RSVP) je nutné a závazné! Notebook s sebou nutností!

Studijní skupina pro další začátečníky/ lehce pokročilé v Pythonu (proměnné, cykly, funkce, třídy, seznamy, slovníky), kteří na meetupech najdou podporu a pomoc s řešením otázek ke svým projektům, mohou zde sdílet výsledky své práce, nebo požádat o code review. Můžete si také přijít nechat poradit, pokud s výběrem vlastního projektu váháte.

V této skupině neprobíhá ucelená výuka; pokud se zajímáte o kurzy Pythonu pro začátečníky, sledujte skupinu PyLadies Praha https://www.facebook.com/groups/pyladiespraha nebo se podívej na https://naucse.python.cz/course/pyladies/ , kde se lze základy naučit podle materiálů v češtině.

Těšíme se na vás!