SEO Meetup Utrecht woensdag 3 april 2019


Details
De Meetup vindt plaats op woensdag 3 april. De SEO meetup is voor iedere SEO Professional, Marketeer, Website developer of eigenaar van een website die geïnteresseerd is in zoekmachine optimalisatie.
We hebben deze MeetUp weer 2 presentaties en na de presentaties is er nog tijd voor een praatje met een drankje. Entree is gratis, maar we verzoeken vriendelijk om je wel om je af te melden mocht je toch niet kunnen.
Locatie Digital Footprint in Utrecht
Ook deze keer zal de Meetup georganiseerd worden in ons bedrijfspand aan de Europalaan 100 in Utrecht. Parkeren kan in de parkeergarage achter het pand op de Eendrachtlaan.
De avond wordt mede gesponsord door;
Sponsors
Blauwe Monsters (https://www.blauwemonsters.nl/)
Digital Footprint (https://www.digitalfootprint.nl/)
Dotslash Utrecht (https://www.dotslash.surf)
Mocht je geïnteresseerd zijn om te sponsoren laat het ons dan weten?
Programma
18:30 - 19:00 Inloop
19:00 - 19:45 Hoe YouTube Jouw SEO Strategie Versterkt [Strategie + Praktisch Stappenplan] - Bart van der Meer (Klik Proces - https://klikproces.nl/ )
19:45 - 20:05 Korte pauze
20:05 - 21:00 SEO Q&A sessie
21:00 - 22:00 Netwerkborrel
Openbaar vervoer
15 min. vanaf Centraal station met de tram; Tramhalte Kanaleneiland Zuid, Europalaan. Er rijden ook diverse bussen en deze stoppen bij dezelfde halte.
Mocht je onverhoopt niet kunnen meld je dan af! Heb je andere vragen neem dan contact met ons op of laat een bericht achter via de comments op deze pagina.

SEO Meetup Utrecht woensdag 3 april 2019