SRUG 3.2018

This is a past event

18 people went

Location image of event venue

Details

Dla wszysktich, którzy są spragnieni rubiowych wrażeń, mamy świetną wiadomość: trzecie w tym roku spotkanie odbędzie się we wtorek, 13 listopada 2018 w multitapie Dobry Zbeer w Gliwicach, przy ul. Górnych Wałów 30.

Prezentacje planujemy rozpocząć o godzinie 18:00, będą to:

- „How to Never Let your Hands off the Keyboard” — Jarosław Siedlarz z firmy Netguru opowie o tym, jak ułatwić sobie życie minimalizując korzystanie ze zbędnych peryferiów (myszka, trackpad i podobne).

- „Dry-Transaction - Co to?” — Tomasz Buchta z firmy AKRA Polska opowie o dry-transaction - bibliotece slużącej do modelowania transakcji biznesowych. Przedstawi jej wady i zalety oraz pokaże jak zastosować ją w projekcie.

- „SVG for Developers, not Designers” — Alek Małaszkiewicz z firmy Fractal Soft opowie o formacie SVG z punktu widzenia programisty. Pokaże, jak łatwo tworzyć proste obrazy nie będąc grafikiem. Przedstawi przykłady jak generować SVG w Ruby, jako alternatywa do JavaScriptu.

Prosimy również o wypełnienie RSVP - pomoże nam to oszacować liczbę osób, przygotować miejsca i kupony na napoje dla wszystkich chętnych. Podczas tego spotkania sponsorem napojów dla uczestników będzie firma AKRA Polska.

Dziękujemy i do zobaczenia!