BiGGinner TÜBİTAK Genç Girişimci Hibe Programı - Tanıtım, Karaköy

Details

Teknoloji tabanlı ve yenilikçi iş fikri sahibi girişimcilere[masked] TL hibe desteği verilen TÜBİTAK 1512 BİGG Programı'nın resmi yürütücüsü BiGGinner'ın 2020 dönemi başvuruları başladı!

Sabancı Üniversitesi Inovent A.Ş., TÜBİTAK tarafından 1512 Bireysel Genç Girişimci Destekleme Programı kapsamında teknolojik iş fikri sahibi girişimcilerin iş fikirlerinin toplanması, desteklenmesi ve değerlendirilmesi ile ön değerlendirmeyi geçen girişimcilere yönelik ön kuluçka ve mentörlük desteklerinin verilmesi amacıyla görevlendirilen resmi uygulayıcı kuruluş olarak BiGGinner programını yürütmektedir.

Program Başvuruları Açık!

Herhangi bir şirkette ortaklığı bulunmayan, en az lisans son sınıf öğrencisi olan ve teknoloji tabanlı iş fikrini hayata geçirirken kendine hız verecek paraya ihtiyacı olan genç girişimcileri TÜBİTAK’ın[masked] TL hibe destekli programına başvuru yapabilir.

Detaylar, şartlar ve başvuru için tıklayın:
www.bigginner.com

---

TÜBİTAK 1512 BiGG ve BiGGinner programının tanıtılacağı ve girişimcilerin süreç hakkında bilgilendirileceği bu etkinlik, teknoloji tabanlı iş fikri sahibi herkesin katılımına açıktır. Etkinlik, 23 Ocak Perşembe akşamı saat 18:00-20:00 arası Sabancı Üniversitesi Minerva Han'da gerçekleştirilecektir.

Lütfen Eventbrite üzerinden kaydınızı yaptırmayı unutmayın: http://bit.ly/bigginnertanitim-minerva

Adres: Bereketzade, Bankalar Cad., 34421 Beyoğlu/Istanbul (http://bit.ly/34Zazci)

Bu etkinliğe katılamıyorsanız, Sabancı Üniversitesi tarafından BiGGinner programının tanıtımının yapılacağı gelecek etkinlikleri şu adresten kontrol edebilirsiniz:
http://sucool.eventbrite.com

* Bu etkinlik BiGGinner tanıtım faaliyetleri kapsamında Sabancı Üniversitesi SUCOOL Girişim Hızlandırma Merkezi ekibi tarafından gerçekleştirilmektedir.

BiGGinner | Yenilikçi Girişimcinin Yol Haritası
gelişmeleri kaçırmayın!
www.bigginner.com
https://www.facebook.com/bigginners
https://twitter.com/bigginners