Lviv.py #9

Ukrainian Python User Groups
Ukrainian Python User Groups
Public group

Online event

This event has passed

Details

Дата наступної зустрічі: 30 квітня о 20:00

Stream: https://youtu.be/dk3dyslomQI

Доповіді:

ZeroMQ для розподілених продуктів і монолітів
Орест Волощук, Senior Engineer, Lohika

Розраховано для: Middle, Senior
Час: 45хв

"Розповім про бібліотеку ZeroMQ, яка розроблена як надшвидкий канал обміну даними між сервісами, але може і сама лягти у основу архітектури та спростити граф потоків даних усередині продукту. Продемонструю техніки проектування, які дозволяють гнучко масштабувати на вимогу будь-яке вузьке місце.
Після презентації очікується, що слухач буде в стані прийняти рішення про використання або невикористання ZMQ на новому проекті."

GraphQL in a fast growing startup
Oleh Kuchuk, Software Developer, echoes.io

Розраховано для: Beginner, Middle
Час: 20хв

"GraphQL is a great client-server communication model, that was developed by Facebook as alternative for classical REST. But as all new shiny tools that solve current problems it also brings set of new ones. In this talk I would like to share our experience with implementing GraphQL in fast-paced startup environment, what value it brings to us and how we live with it."

GitHub Actions for Python projects & applications
Igor Davydenko, Python Developer

Розраховано для: Beginner, Middle
Час: 20хв

"Раніше користуючись GitHub ти завжди замислювався яким чином перевіряти Python проєкти і апплікації: Jenkins, Travis CI, Circle CI, drone.io, чи може таки взяти і переїхати на Gitlab? Але зараз все змінилося. Я розповім, як об’єднати GitHub Actions з Python проєктом, або Python апплікацією, які труднощі при цьому виникають і як їх вирішити."

-----
Приєднуйтеся до нашого Телеграм каналу: https://t.me/lviv_python_community