Urban Sensing Lab - Meetup 17: Geluid Meten


Details
🚀 We zijn enthousiast om aan te kondigen dat op 17 juni het Urban Sensing Lab verder gaat met alweer meetup #17! De tweede meetup van 2025 staat in het teken van het meten van geluid.
🌟 Wat staat er op het programma?
Meetup 17 vindt plaats bij de nieuwe locatie van The Hague Tech en het thema geluid staat centraal. We bespreken o.a. het project De Oorzak waar Den Haag aan me wil doen en maken een geluidswandeling door de wijk. Check voor extra informatie over het Urban Sensing Lab de website.
🔍 Waarom zou je erbij moeten zijn?
- Inspiratie: Laat je inspireren door de plannen en projecten die we dit jaar gaan uitvoeren.
- Netwerken: Een kans om te netwerken met mede-Smart Citizens die net zo gepassioneerd zijn over technologie en het meten van de leefomgeving als jij.
- Inspraak: Jouw kans om feedback te geven en mee te denken over de richting van onze projecten.
- Diner: Voor de meetup staat er een heerlijk vegetarisch diner voor je klaar.
💭Doe mee met de Whatsapp community via deze link.
🇳🇱 Iedereen is welkom bij bij het Urban Sensing Lab. De voertaal is Nederlands, maar wer kunnen altijd vertaling naar het Engels regelen. Doe mee met deze bijeenkomst en geniet van snacks en wat drankjes.
Het Urban Sensing Lab is een programma van gemeente Den Haag. Het wordt uitgevoerd in samenwerking met GovTech NL.
Samen gaan we meten. Tot gauw!
Hidde, Lisanne & Daniël

Urban Sensing Lab - Meetup 17: Geluid Meten