Skip to content

Details

Zapraszamy w poniedziałek 16 marca o godzinie 17:15 na kolejne spotkanie krakowskiej (i nie tylko, goście spoza regionu mile widziani) społeczności użytkowników WordPressa.

---

W planie:
-> 3 prelekcje;
-> przybliżenie tego, jak wyglądają przygotowania do organizacji WordCamp Europe 2026 w Krakowie (feedback od organizatorów);
-> poszerzanie znajomości i inspirujące rozmowy - na tematy wordpressowe i nie tylko (jeżeli szukasz specjalisty lub też zmagasz się z wyzwaniem związanym z prowadzeniem firmy, to jest to świetne miejsce, aby porozmawiać o SEO, UX/UI, pozyskiwaniu klientów i innych obszarach, z którymi mamy styczność prowadząc firmę, pracując na etacie lub ... przygotowując się do tego, będąc jeszcze studentem :)

Prelekcje:

WordCamp Europe 2026 w Krakowie - panel dyskusyjny/sekcja AMA z organizatorami z polskiej społeczności :)

Katarzyna Krówka
Sebastian Miśniakiewicz

Łukasz Wilczak

(szczegóły podamy wkrótce)

Informacja o prelegencie:

Programista PHP i Ruby on Rails z niemal 20-letnim doświadczeniem w budowaniu aplikacji webowych. Właściciel firmy Wilnet.eu, prowadzącej szkolenia z tworzenia stron na WordPressie oraz tworzącej serwisy oparte na WP. Również w ramach swojej firmy współpracował z wieloma polskimi i zagranicznymi markami: Interia.pl, Grand-Parade, ESGroup, White Label Coders, Automattic. Obecnie WordPress developer w firmie Hostinger.

Spośród wielu CMS-ów WordPress stał się jego ulubioną platformą, szczególnie w połączeniu z WooCommerce. Dużą radość sprawia mu wdrożenie WordPressa w nieoczywistych zastosowaniach.

Grzegorz Mucha

"Zapakuj WordPressa do walizki – jak ogarniać wiele stron bez stresu i wysiłku"

10 stron WordPress, jeden hosting, totalny blackout. Support milczy, klienci dzwonią, a Ty nie masz na nic wpływu. Brzmi znajomo? Opowiem o tym, jak z tej frustracji powstało narzędzie, które pozwala spakować całego WordPressa "do walizki" — i przenieść go gdziekolwiek w kilka minut. Bez bez stresu, bez uzależnienia od hostingu. Pokażę podejście, które daje pełną kontrolę nad infrastrukturą, nawet jeśli nie jesteś DevOpsem.

Informacja o prelegencie:

Full Stack Developer, 10 lat. Founder mdocs.pl. Buduję systemy dla NGA911 (emergency services), customowe CRM-y i aplikacje webowe. Pomagam firmom wdrażać AI i automatyzacje, które oszczędzają czas i zwiększają sprzedaż. Zarządzam WordPressami tak, aby nie poświęcać czasu na utrzymanie. Moje podejście: zautomatyzuj, dostarcz szybko, nie komplikuj. A jak ktoś mówi "to się nie da" - to dopiero robi się ciekawie.

PS

Zaraz po WordUp'ie, którego oficjalna część zakończy się około 19.00, zapraszamy do pobliskiego Polibuda Pub, przy ulicy Warszawskiej 17, na networking, w specjalnie dla nas zarezerwowanej sali :)

Related topics

Events in Kraków, PL
WordPress
WordPress for Business
WordPress Themes
WordPress Developers
WordPress Users

Sponsors

Woo

Woo

Woo is the leading open-source ecommerce platform, built on WordPress.

Jetpack

Jetpack

Safer, faster WordPress.

WordPress com

WordPress com

We're a hosted version of the open-source software

You may also like