Coding Wednesday @ NOVI
Details
In het kort:
💻 Wat: Live workshop @ NOVI Hogeschool
👥 Wie: Studenten van NOVI én iedereen die coderen wil ervaren
🧠 Onderwerpen: Git, GitHub , HTML, CSS, React en samenwerken
📅 Wanneer: Woensdag 10 juni 2026, 14:00 uur (tot uiterlijk 17:00)
📍 Waar: Op locatie! Newtonlaan 247, Utrecht (4e etage)
Welkom bij Coding Wednesday!
Samen duiken we in de creatieve wereld van programmeren. Elke maand is er een challenge of workshop gericht op coderen.
Wat doen we deze keer?
We bouwen een portfolio webpagina met HTML, CSS en React (Javascript framework). Een begin hebben we al. We werken samen aan dezelfde codebase om componenten toe te voegen en te verbeteren. Dit doen we met een versiebeheersysteem -> Github.
Heb ik voorkennis nodig?
Het is handig als je al wat code hebt geschreven hebt in eerdergenoemde programmeertalen en Git hebt geïnstalleerd en een Github account hebt. Zo niet, geen probleem. Je kan ook alleen meekijken, of samenwerken met iemand uit de groep.
Wat heb je nodig?
- Je eigen laptop met WiFi aansluiting
- Installeer een code editor. Novi studenten kunnen Webstorm, Pycharm of IntelliJ gebruiken. Anders is VSCode een prima editor (gratis).
Is er een minimum aantal aanmeldingen?
Coding Wednesday gaat door als er 5 aanmeldingen zijn of meer. Dus vergeet vooral niet om je aan te melden :)
Mocht het niet doorgaan, laten we dit een dag van tevoren weten
Tot snel!
