Noc Zajawki #2 - jedna noc, idei moc! [wygraj 1000zł gotówką]

Wspolpracownia - Business Strategy Mentors
Wspolpracownia - Business Strategy Mentors
Public group
Location image of event venue

Details

Masz pomysł? Potrzebujesz wsparcia? Zaprezentuj się!

Opowiedz o swojej zajawce na forum i zdobądź wsparcie społeczności! Wygraj 1000zł gotówką.

http://noc-zajawki.com

1. Przesyłasz nam opis / video swojej zajawki.

Zajawką może być pomysł lub projekt, który chciałbyś zrealizować.

2. Wybieramy najciekawsze spośród przesłanych zgłoszeń.

3. Jeśli pomysł przeszedł, na imprezie pt.: „Noc Zajawki” Prezentujesz swoją zajawkę w formie krótkiej „pecha-kucha” – czyli 20 slajdów x 20 sekund.

4. Nasi powiernicy oraz publiczność głosują na ich zdaniem najbardziej zajawkową zajawkę tego wieczoru. Zwycięzca otrzymuje 1000 zł gotówką. Bez żadnych umów, programów, kontrolowania Twoich wydatków.

Zrób z kasą, co chcesz.

5. Nie ważne, czy wygrałeś tej nocy, czy też nie. Ważne, że podzieliłeś się tym z innymi. Wśród naszej społeczności z pewnością znajdą się osoby, które dobrze doradzą jak tą zajawkę rozwijać i realizować.

Masz doskonały pomysł – zrób to!

[Zgłoszenia zajawek do II edycji imprezy, przyjmujemy do 30 października 2017 do godziny 19:00. Zgłoszenia przesłane po tym terminie będą rozpatrywane do III edycja wydarzenia, jakie przewidziane jest na styczeń 2018]

______

Impreza jest otwarta dla wszystkich. Także dla osób nie zarejestrowanych. Każdy może przyjść i oglądać prezentacje danego wieczoru, bez żadnych opłat.

Jednocześnie zarejestrowane pierwsze 200 osób które pojawi się na wydarzeniu, otrzyma karty do głosowania na najlepszą zajawkę wieczoru.

Sponsorem nagrody pieniężnej jest dziesięciu powierników funduszu Nocy Zajawki. Oni też wybieraja finałowe 4-5 zgłoszeń, które będzie prezentowac się w formacie Pecha Kucha (20 slajdów x 20 sekund) na scenie.