What we're about

Formularz do zgłaszania książek: https://goo.gl/forms/SvijjJbBWWfdAeI33

JAK TO DZIAŁA, CZYLI NA CZYM POLEGA FORMUŁA Zwinnych Książek:
Nie musisz samodzielnie przeczytać omawianej książki aby przyjść na nasze spotkanie! Spotkania Zwinnych Książek są właśnie dla osób które interesują się książkam z agileowych tematów jednak trudno jest im znaleźć czas i determinację żeby je przeczytać.

Jako uczestnik przychodzisz na nasze spotkanie, dostajesz mind mapę/notatkę graficzną z książki która w tym miesiącu omawiana oraz dyskutujesz z innymi uczestnikami o książce i "życiowych" sytuacja związanych z omawianą książką (np podczas omawiania książki: learning3.0 dyskutowaliśmy o tym jak sami się uczymy).

Powstał kanał na YouTube https://youtube.com/channel/UCDNl552epUCvlOzEpbR6cJQ

Zwinne Książki to społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.
Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybys sam przeczytał omawiana książkę.
Zapraszamy osoby chętnie do słuchania i omawiania jak i prezentowania książek.

Past events (38)

[online] Zwinne Książki #36: Checklisty dla biznesu

This event has passed

[online] Zwinne Książki #33: "Przemiana" Brian Tracy

This event has passed

[online] Zwinne Książki #33: Zwinni. Zbrodnia i Scrum

This event has passed