What we're about

"Zwinny HR" to inicjatywa mająca na celu rozpoczęcie dyskusji i zanimowanie szeroko pojętej społeczności HR wokół tematów zwinności. Aktualny trend na rynku powoduje, że frameworki takie jak Scrum, podejście lean czy po prostu agile wychodzą z poza technologii i dotykają innych działów w firmach. Działy HR pełnią szczególną funkcję w transformacji i adaptacji zwinności jako, że to one wspierają te procesy w firmach jak i pomagają rekrutować właściwe osoby na właściwe miejsce. To zazwyczaj wiąże się z pojawianiem się nowych problemów, które jeszcze nie maja rozwiązań.

Dlatego też chcemy stworzyć pole do brainstormingu i wymiany wiedzy gdzie każdy z uczestników będzie mógł przyjść na spotkanie z własnym tematem i wypracować jego rozwiazanie lub znaleźć kierunek, który je przyniesie w grupie profesjonalistów wraz ze wsparciem ekspertów w temacie.

Upcoming events (1)

Retrospektywa - o tym jak rozmawiać o trudnych tematach i się nie pozabijać :)

Witajcie, Przed nami piąty Zwinny HR. Na podstawie głosów uczestników poprzedniego spotkania tym razem na warsztat weźmiemy retrospektywę. Na najbliższym warsztacie znajdziemy odpowiedzi na następujące pytania: - Co to jest retrospektywa? - Dlaczego retrospektywa jest ważna w życiu i praktyce zespołów zwinnych? - Jakie są podstawowe założenia retrospektywy? - Jakie są elementy retrospektywy? - Jak przeprowadzić retrospektywę w firmie / zespole? - Jakie są najczęściej popełniane błędy podczas retrospektyw? - Jak retrospektywa może pomóc działom HR? - Jakie problemy można spotkać w przeprowadzaniu retrospektyw w HR? Tak wygląda nasza propozycja. Jak zwykle zachęcamy Was gorąco do tworzenia agendy warsztatu razem z nami. Jeżeli chcielibyście coś dodać do agendy, piszcie śmiało w komentarzach. W końcu Zwinny HR jest dla Was :). Zgodnie z tradycją podczas ćwiczenia zrobimy przerwę na zebranie sił i networking. Gospodarz spotkania, firma KMD, zapewni coś na ząb. Serdecznie zapraszamy. Marcin i Igor

Photos (2)