Zwinny HR #3 - proces, lepszy proces, efektywniejszy proces

This is a past event

11 people went

KMD

Inflancka 4A Building A 4th floor · Warszawa

How to find us

Najszybciej trafić można wychodząc z metra wyjściem "Słomińskiego (Powązki)" oraz kierujac się na Gdański Business Centre - budynek A. Spotykamy się na 4tym piętrze.

Location image of event venue

Details

Cześć!

Trzeci Zwinny HR już za rogiem! Po wsłuchaniu się w oczekiwania i potrzeby uczestników poprzedniego spotkania, tym razem przyjrzymy się procesom i ich optymalizacji. Na spotkaniu posiądziecie podstwową wiedzę o tym, jak usprawniać procesy HR w swoich organizacjach.

Tak samo jak ostatnim razem tak i teraz będzicie głównymi osobami tworzącymi treść spotkania. Oczekujemy, że przyjdziecie na meetup z przykładowymi procesami, krtóre chcielibyście usprawnić a my dostarczymy Wam wiedzę i narzędzia, które to ułatwią.

Tradycyjnie, w trakcie warsztatu zapewniamy przerwę na networking przy kawie, herbacie i kanapkach. Będziecie nauczeni, znetworkowani i najedzeni :)

Zapraszamy,
Marcin i Igor

PS. Uwaga! Doszły do nas informacje, że niektórzy z Was nie dostają naszych komunikatów z Meetup.com. Nie mamy innej możliwości na kontakt z Wami, niż przez platformę, dlatego też prosimy o regularne sprawdzanie folderu "spam" na swojej poczcie.