add-memberalign-toparrow-leftarrow-rightbellblockcalendarcamerachatchevron-leftchevron-rightchevron-small-downchevron-upcircle-with-crosscomposecrossfacebookflagfolderglobegoogleimagesinstagramkeylocation-pinmedalmoremuplabelShape 3 + Rectangle 1pagepersonpluspollsImported LayersImported LayersImported LayersshieldstartwitterwinbackClosewinbackCompletewinbackDiscountyahoo

21 października: Paweł Brodziński - Efektywny czy zajęty?

Abstrakt:

"Jedną z naturalnych koncepcji w zarządzaniu jest optymalizacja wykorzystania ludzi. Jest to jeszcze bardziej powszechne w szczególności w przypadku tzw. knowledge work gdzie sprzęt czy maszyny nie są ograniczeniem.
Czy jednak takie podejście oznacza, że zespoły działają efektywnie? Czy fakt, że wszyscy są zajęci wartościową pracą przez cały czas automatycznie oznacza, że maksymalizujemy wartość dostarczoną klientowi?
Niniejsza sesja rzuca wyzwanie jednej z powszechnie akceptowanych zasad zarządzania, czyli optymalizacji wykorzystania ludzi. Mimo że koncepcje zawarte w prezentacji mogą wydawać się nieintuicyjne to są potwierdzone danymi z branży IT."

Data: Poniedziałek, [masked]
Godzina: 19.00
Miejsce: Klub RE
Świętego Krzyża 4, Kraków
Mapka: http://www.klubre.pl/kontakt.html
Mamy zarezerwowaną osobną salę (aka "Bunkier"), żeby do niej trafić zaraz po zejściu po schodach skręć w lewo, przejdź przez drzwi i korytarzykiem już prosto do sali.

Agenda:
19.00 Spotykamy się
19.10 Paweł Brodziński: Efektywny czy zajęty?
20.15 Networking

Do zobaczenia w RE!

Join or login to comment.

People in this
Meetup are also in:

Sign up

Meetup members, Log in

By clicking "Sign up" or "Sign up using Facebook", you confirm that you accept our Terms of Service & Privacy Policy