What we're about

ALE Kraków to inicjatywa/społeczność, która powstała aby promować praktyki Agile i Lean w procesie wytwarzania oprogramowania, ale nie tylko tam. Zapraszamy Cię do dołączenia do nas jeśli jesteś z Krakowa, właśnie odwiedzasz nas lub po prostu lubisz to miasto!

ALE Kraków was created to promote Agile and Lean practices in software development. We invite you to join us if you're from Cracow, just visiting or just like the city!

Nasza strona WWW/our website (in polish): http://www.alekrakow.com

O nas/about us (in polish): http://www.alekrakow.com/p/o-nas.html

Dołącz do nas/join to us (in polish): http://www.alekrakow.com/p/jak-dziaamy-oraz-sposob-informowania-o.html

Upcoming events (1)

Dług emocjonalny. Spotkanie z Tomkiem Włodarkiem

Zapraszamy na spotkanie z Tomkiem Włodarkiem. W świecie IT wiele mówi się o długu technicznym, ale czy ktoś spotkał się z pojęciem długu emocjonalnego? Tym ciekawym tematem podzieli się z nami Tomek Włodarek, który jako Product Owner produktu Iterate – edukacyjnej gry planszowej (https://iterategame.com/), zmierzył się z wyzwaniami, które w codziennej pracy spotykają członkowie zespołów. --- Bio: Organizacyjny buntownik. W trosce o lepszy software i szczęśliwsze zespoły, notorycznie przełamuje organizacyjne status-quo i tabu. Były game developer, programista i lider zespołów. W taki czy inny sposób zaplątany w większość zwinnych przemian w firmach w Polsce i nie tylko. Niektóre z transformacji prowadził sam, w innych uczestniczył, jeszcze inne tylko wspierał swoim doświadczeniem. Scruma praktykuje od 2002 roku, a od 2010 jest akredytowanym instruktorem (PST) związanym z organizacją Scrum.org. Więcej na stronie http://www.wlodarek.com/wprowadzenie/o-mnie. Twitter: @poddrzewem.

Past events (93)

Cynefin – Warsztat Lego

Smartrecruiters

Photos (257)