ALE Warsztaty - Zmiana Perspektywy

ALE Krakow
ALE Krakow
Public group
Location image of event venue

Details

Cześć,

chcieliśmy zaprosić Was do nowej inicjatywy, którą podejmujemy w ramach ALE Kraków. Jest nią cykl warsztatów, których celem jest pokazanie narzędzi i technik, jakich możemy używać w swojej pracy podczas szkoleń, warsztatów, coachingu, etc…

Pierwszym narzędziem, które zaprezentuje Justyna Wykowska, jest: “Zmiana Perspektywy”. Zapraszamy Was do HUB:RAUM (https://www.hubraum.com/locations/krakow) 28 lutego 2017 (wtorek) o godzinie 18:00.

Głównym celem ćwiczenia jest uświadomienie uczestnikom, że ich pogląd na daną sprawę jest tylko fragmentarycznym wycinkiem rzeczywistości. Przyglądnięcie się konfliktowej sytuacji z “innej strony/perspektywy” pozwala na nabranie dystansu, poznanie dodatkowego kontekstu czy zdobyciu nowych informacji. To z kolei powoduje, że znacznie łatwiej jest stworzyć realny plan poprawy zaistniałej sytuacji, czy nawet rozwiązać zaistniały konflikt.

Postawimy Was w sytuacji konfliktowej i doświadczycie, jak przy użyciu tego narzędzia, przejść przez proces “Zmiany Perspektywy”. Poczujecie jak to jest być “po drugiej stronie barykady” i jakie z tego wypływają wnioski.

Agenda:

- wprowadzenie do doświadczenia [15 min]

- doświadczenie “Zmiany Perspektywy” [60-90 min]

- dyskusja na temat narzędzia i jego możliwego zastosowanie [30 min]

Z racji formy warsztatowej będziemy prosili Was o przemyślane zapisy. Potwierdzeniem uczestnictwa w warsztatach będzie wpłata 10 PLN (szczegóły zostaną wysłane do zainteresowanych). Zebrana kwota zostanie przeznaczona w całości na napoje i pizzę.

Pozdrawiamy,

Agata, Anna, Dorota, Justyna, Marcin, Marek, Mariusz