Past Meetup

ALE Warsztat - Motywacja i zwiększanie zaangażowania

This Meetup is past

16 people went

Location image of event venue

Details

• What we'll do
Motywacja i zwiększanie zaangażowania bez zabijania pasji, kija i marchewki

Zapraszamy na warsztat, na którym nie tylko poruszymy tematy motywowania, nagradzania czy zwiększania zaangażowania a przećwiczymy praktyki, które od razu można wdrożyć w każdym Zespole i każdej Organizacji. Spotkanie ma na celu znalezienie odpowiedzi na pytania, takie jak:
- Jak motywować pracowników nie wykorzystując do tego marchewki czy kija?
- Jak zmienić sposób myślenia menedżerów?
- Jak udoskonalić pracę zespołową i współpracę w organizacji?
- Jak rozwijać kompetencje pracowników?

Jeśli chcesz poznać najlepsze praktyki z obszarów takich jak:
- Zaangażowanie pracowników i wspieranie ich współpracy;
- Motywacja, docenianie, nagradzanie bez zabijania pasji
- Skuteczne delegowanie
To ten warsztat jest dla Ciebie!

Postaramy się udowodnić tezę, iż “Zarządzanie jest zbyt ważne, aby pozostawić je menadżerom – zarządzanie jest dla każdego – nie jest tylko obowiązkiem kierowników” dzieląc się wieloletnią praktyką, doświadczeniem i wiedzą z obszaru Management 3.0. Prowadzący:

Marcin Ziółek - licencjonowany trener Management 3.0, Agile coach i Scrum Master. Współzałożyciel warszawskiej grupy Management 3.0 Meetup, współorganizator Agile Coach Camp Polska, prelegent. Na co dzień pracujący z organizacjami i Zespołami w celu wydobycia ich prawdziwego potencjału.

Ewa Kosterka - Agile Coach, Scrum Master, facilitator. Organizatorka Agile Coach Camp PL, pasjonatka wykorzystania Agile w codziennym życiu. Często eksperymentuje, świadomie wychodzi ze strefy komfortu, pokazując innym korzyści z takiego podejścia. Od 5 lat pracuje z zespołami, pomagając w zwinnym podejściu.

Informacje organizacyjne:
Typ wydarzenia: Warsztat
Termin:[masked]
Godzina 10.30 - 14.30
Czas: 4 h (z przerwami)
Potwierdzenie - UWAGA - ważne: Po wypełnieniu listy będę prosił o potwierdzenie obecności -> Zrobimy zrzutkę na pizzę i napoje w wysokości 20PLN. Informacje szczegółowe o zrzutce dostaniecie przez wiadomość z meetup.com. Osoby, które nie potwierdzą (w ciągu dwóch/trzech dni) zostaną usunięte z listy i na ich miejsce wejdą kolejne osoby z Waitlist'y.

• What to bring

• Important to know