AWS UG PL #17 - Katowice

AWS User Group Poland
AWS User Group Poland
Public group
Location image of event venue

Details

Serdecznie zapraszam do Katowic na kolejne w tym roku spotkanie AWS User Group Poland. Będzie to nieco odmienne w swej formie spotkanie, bo połączone tym razem z warsztatem obejmującym materiał z autoryzowanego kursu AWS-a: "AWS Certification Exam Readiness Workshop: AWS Certified Solutions Architect - Associate".

Ten kurs w jest w płatny i zwykle kosztuje w granicach[masked] PLN od osoby w zależności od lokalizacji - ale dzięki firmie Action Centrum Edukacyjne (to jedyny autoryzowany dostawca szkoleń AWS w Polsce) i Amazon AWS - wyjątkowo będziemy mogli skorzystać, jako członkowie AWS User Group Poland, z oficjalnych materiałów szkoleniowych Amazon AWS i podyskutować o architekturze AWS w nieco innej formule: Wstępu do zagadnienia (domeny są wymienione poniżej), Pytań sprawdzających, Dyskusji i analizy Odpowiedzi.

Czyli w skrócie: Architektura AWS w Pytaniach, Dyskusji i Odpowiedziach.

I jak wspomniałem wcześniej, jest to materiał przygotowujący do egzaminu "AWS Certified Solutions Architect - Associate".

Zapraszam wszystkich zainteresowanych architekturą, serwisami oraz rozwiązaniami oferowanymi przez Amazon AWS. Ale szczególnie gorąco zachęcam do uczestnictwa osoby, które w niedalekiej przyszłości maja zamiar pokusić się o zdobycie certyfikacji AWS-a.

Liczba miejsc ograniczona.

Agenda:
16:30-20:30 AWS Certification Exam Readiness Workshop: AWS Certified Solutions Architect - Associate.

• Domain 1. Designing Highly Available, Cost-Efficient, Fault-Tolerant, Scalable Systems

• Domain 2. Implementation/Deployment

• Domain 3. Data Security

• Domain 4. Troubleshooting

Planowane miejsce spotkania: Muzeum Śląskie, Dobrowolskiego 1,[masked] Katowice.

Adam