Past Meetup

AWS User Group PL Meetup #27 i 1/2

This Meetup is past

35 people went

Hackerspace Trójmiasto

al. Grunwaldzka 4/3 · Gdańsk

How to find us

Budynek w głębi podwórka, 103 na domofonie - https://goo.gl/maps/xZVwJpRELmq

Location image of event venue

Details

AWS User Group oraz Microsoft Azure User Group mają przyjemność zaprosić na pierwsze po wakacjach spotkanie na temat chmury publicznej w Trójmieście. Tym razem spotykamy w poszerzonym gronie pasjonatów wszystkiego, co związane z cloud computing.

Będziemy rozmawiać o:

• Local development with Kubernetes using Draft - Maciej Strzelecki opowie o swoich doświadczeniach związanych z lokalnym testowaniem aplikacji uruchamianych na Kubernetesie.

• Cross-platform Mobile PushNotifications z użyciem Azure Notitication Hub - Piotr Kątny podzieli się swoją wiedzą na temat komunikacji z urządzeniami mobilnymi na platformie MS Azure.

• Jak zostałem architektem od chmury, czyli kilka słów o tym co zrobić, żeby z sukcesem rozpocząć certyfikację AWS - Paweł Piotrowski opowie o swoich doświadczeniach z certfikacją AWS.

• Waszych problemach i doświadczeniach - chcemy zachęcić Was, do opisania swoich problemów, odkryć i dokonań. Dyskusje na takie tematy prowadzą do wielu ciekawych wniosków i doskonale integruje środowisko.

Gorącą zapraszamy Was tez na meetup Hackerspace'u (https://www.meetup.com/hs3city/events/242889851/).

Spotykamy się o 18:00 w Hackerspace Trójmiasto (http://hs3.pl/) przy Al. Grunwaldzkiej 4/3 (https://www.openstreetmap.org/node/4932933933) w Gdańsku. Na domofonie wybierzcie numer 103 - https://goo.gl/maps/xZVwJpRELmq