Upcoming events (1)

Angular Warsaw #38

Needs a location

Zapraszamy na kolejny z serii, angularowy MeetUp, organizowany przez Angular Warsaw przy współpracy z House of Angular i angular.love! Czeka na Was dawka nowej, praktycznej wiedzy o Angularze z różnych perspektyw. Zapraszamy do posłuchania Developerów z House of Angular już 12 lipca! O czym tym razem będzie mowa? Szczegóły przedstawimy Wam wkrótce, ale możemy zdradzić, że tematy prezentują się następująco:

Mateusz Stefańczyk - ,,Deep dive into Angular 14”
Dominik Kalinowski - ,,Zmiany w Reactive Forms oraz zewnętrzne biblioteki do zarządzania formularzami”

Oprócz prelekcji będzie też oczywiście, jak zawsze czas na networking przy piwie i pizzy. Będzie to też świetna okazja, żeby porozmawiać z Dariuszem Kalbarczykiem, blogerami z angular.love oraz z ekipą z House of Angular - zdobywcami ngAward Angular Hero of Community!

Na meetupie będziecie mieli też szansę zgarnąć darmowy bilet na największą, angularową konferencję w Polsce - ngPoland oraz JSPoland, które odbędą się już w październiku. Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj: https://ng-poland.pl & https://js-poland.pl

Dodatkowo, na najbardziej aktywnych uczestników jak zawsze czekają zestawy Angular-owych gadżetów oraz kultowe, czerwone bluzy!

Jeśli chcecie być na bieżąco z pojawiającymi się informacjami odnośnie Meetupu, zachęcamy do śledzenia profilu House of Angular na Facebook’u: House of Angular | Facebook oraz do obserwowania angular.love: angular.love | Facebook

*Wydarzenie odbędzie się stacjonarnie. Wystąpienia przeprowadzane będą w języku polskim. Dodatkowo, dla osób, które nie będą mogły dołączyć do nas w Warszawie, zorganizowany będzie stream z wydarzenia.

Przypominamy, że cały czas jesteśmy otwarci na propozycje wystąpień podczas kolejnych edycji! Chciałbyś spróbować i sprawdzić się w roli prelegenta? Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ciekawych, merytorycznych tematów :)

Miejsce spotkania:
House of Angular
Budynek Instytutu Podstaw Informatyki Polskiej Akademii Nauk
ul.Jana Kazimierza 5 , Warszawa
Dla zmotoryzowanych przygotowaliśmy parking. Wjazd od tyłu Instytutu.

Past events (61)

Angular Warsaw #37

Needs a location

Photos (1,093)