WordPress Kyiv February Meetup

Join waitlist?

73 on waitlist

Share:
Location image of event venue

Details

Запрошуємо вас на останню зимову зустріч WordPress ком'юніті в Києві.
Якщо ви дизайнер, розробник, контент-менеджер, блогер, адміністратор або пов'язані з WordPress у будь який інший спосіб, приходьте!

На вас чекає 4 доповіді на великому екрані, насичене спілкування за смачним перекусом, нові знайомства та дружня атмосфера:

1. Павлов Юрій
Оптимізація процесів розробки. Starter Kit та інструменти дебагінгу.
2. Олександр Соніч
Злам WordPress, огляд зламаного сайту для вивчення більш предметно питання захисту, пошуку уразливості і слабких місць. Огляд буде побудований на базі реально зламаного сайту.
3. Андрій Савченко
WordPress ламає час і як його лагодити.
4. -- Буде анонсовано пізніше--

Локація
Цього разу нас гостинно приймає у своєму конференц-залі компанія DataRobot.
Володимирська 101, 4 поверх.

**Вхід вільний, реєстрація на на meetup.com обовязкова**

Долучайтеся до нашого фб https://www.facebook.com/WPKyiv/ та slack https://wpua.slack.com/ (як приєднатися до слек: https://make.wordpress.org/chat/)

## Доповідачі
В вас є цікава тема та ви хочете виступити на цьому або наступних мітапах? Заповніть форму https://goo.gl/forms/hHvsTyoE8B8jofYF3

## Волонтери та фотографи
Якщо ви бажаєте допомогти з організацією івенту у будь-який спосіб (фото, відео, орг питання і т.п.), зв'яжіться з організаторами тут або через сторінку ФБ.

## Спонсори
Якщо ви хочете стати спонсором цього або майбутніх мітапів, будь ласка зв'яжіться з нами тут або через сторінку ФБ.

## Медіа умови
Відвідуючи захід WPKYIV, ви розумієте та погоджуєтесь, що івент може та буде записиний у аудіо/відео/фото/live stream форматі частково або повністю, та ці записи можуть у подальшому бути використанні WPKYIV. Ви погоджуєтесь, що WPKYIV має право та дозвіл використовувати та публікувати ці медіа з будь-якої нагоди та у будь якому форматі, включаючи, але не обмежуючись групою нашого ком'юніті у ФБ https://www.facebook.com/WPKyiv/ зараз або пізніше без подальшої компенсації, дозволу або повідомлення. Якщо ви не хочете з'являтися на фото або відео записах, будь ласка, повідомте про це організаторів на початку заходу.