What we're about

Ласкаво просимо до WPKYIV ком'юніті :)
Ми всі дуже різні. Різного віку, з різним бекграундом, різного рівня технічної підготовки. Розробники, дизайнери, сеошникі, PM, маркетологи... Багато і тих, хто робить свій один сайт для себе. Що нас усіх об'єднує -- так це інтерес до WordPress.
А різні напрямки і досвід допомогають нам вийти на рамки, і вчитися новому один від одного.
Звичайно, ми зустрічаємося раз на місяць.
Приєднуйтесь!
________________________
Welcome to WPKYIV Community :)
We all are very different here. Of a different age, having a different background, and different tech level. Developers, designers, SEOs, PMs, marketers... There are quite a few of those who are just working on their own website. But what we all have in common -- is our mutual passion to WordPress.
Different work areas and experiences help us to get out of the box and learn new things from each other.
Usually, we meet up once a month.
You are welcome to join us :)

Upcoming events (1)

January WordPress Kyiv Meetup [Offline]

Mokri Vusa

Друзі!

Запрошуємо вас на перший WordPress мітап у 2022 у Києві!

Ми готуємо новий формат, в якому ми будемо дуже інтенсивно вчитися практичним речам разом. А ще -- об'єднати тих, хто фізично може приєднатися до мітапу в Києві і тих, хто -- ні. За кілька днів ми зробимо детальний пост про це, бо в двох словах таке не розкажеш.

Традиційно, зустрічаємось в пабі Мокрі Вуса - бульвар Шевченка,1.

Якщо ви дизайнер, розробник, контент-менеджер, блогер, адміністратор або пов'язані з WordPress у будь який інший спосіб, приєднуйтесь!

**Вхід вільний, попередня реєстрація на цій сторінці обов'язкова, адже кількість місць обмежена**

Трансляція буде.

## Спонсори цього мітапу:

DeveloperWeek 2022 -- the world's largest developer & engineering conference & expo, is coming up Feb 2-9 (Oakland Convention Center + VIRTUAL). Для нас є можливість відвідати безкоштовно онлайн або отримати знижку на звичайний квиток, за посиланням: https://www.eventbrite.com/e/developerweek-2022-registration-164532975559?discount=MU11942&utm_campaign=MU11942&utm_source=meetup&utm_medium=email

JetBrains — міжнародна компанія, що розробляє інструменти для розробників (в тому числі, PhpStorm <3 )
https://www.jetbrains.com

XWP — це міжнародная WordPress агенція, що спеціалізується на рішеннях для високонавантажених сайтів та розробці плагінів для таких клієнтів як WordPress VIP, Jetpack, Google, Liquid Web, Unsplash, Rolling Stone та інших
https://xwp.co

SpeedGuard — плагін для моніторінгу швидкості сайту через Google PageSpeed Insights
https://wordpress.org/plugins/speedguard/

Якщо ви хочете стати спонсором цього або майбутніх мітапів, будь ласка зв'яжіться з нами тут або через сторінку ФБ.

Долучайтеся до нашого фб https://www.facebook.com/WPKyiv/
та slack https://bit.ly/2KGI3Vr

## Медіа умови
Відвідуючи захід WPKYIV, ви розумієте та погоджуєтесь, що івент може та буде записиний у аудіо/відео/фото/live stream форматі частково або повністю, та ці записи можуть у подальшому бути використанні WPKYIV. Ви погоджуєтесь, що WPKYIV має право та дозвіл використовувати та публікувати ці медіа з будь-якої нагоди та у будь якому форматі, включаючи, але не обмежуючись групою нашого ком'юніті у ФБ https://www.facebook.com/WPKyiv/ зараз або пізніше без подальшої компенсації, дозволу або повідомлення. Якщо ви не хочете з'являтися на фото або відео записах, будь ласка, повідомте про це організаторів на початку заходу.

Past events (37)

December WordPress Kyiv Meetup [Offline]

Mokri Vusa

Photos (52)