What we're about

Monthly delicacies for designer brains. We are going nonstop since June 2013. Organized by UX Association and sometimes in English.

Každý měsíc nové pochoutky pro designerské mozečky. Jedeme nonstop od června 2013. Organizuje Asociace UX. Open Read more for English.

Upcoming events (1)

UX Monday: Jak se mít v práci dobře

Na Valentince

Kdy jste naposledy přemýšleli, jak se cítíte v práci? Zvažujete někdy, co vám práce dává a co bere? Je pro Vás důležité vědět, k čemu vaší prací přispíváte?

Pokud s vámi podobné otázky rezonují, určitě se zastavte na předvánočně pohodovém UX Monday. Milan Chvojka z 2Fresh vás provede zamyšlením nad tématem spokojenosti v práci. Dozvíte se, co na ní může mít vliv. Co dělat, když se zrovna dobře nemáte. Nebo čím můžete přispět k tomu, aby spokojených dnů bylo více. Což jsou všechno skvělá témata na mezivánoční zamyšlení se.

18:00 – Otevření dveří, občerstvení, networking.
18:30 – Začátek programu.
20:00 – Konec oficiální části (a neformální pivo za rohem)

***

Milan je designer. Navrhováním digitálních produktů se zabývá od roku 1999. Chvíli programoval, pak dělal projekťáka a postupně se přesunul k designu. Posledních 12 let pracuje v agentuře 2FRESH, kde spoluzaložil a vedl UX tým. Před rokem se začal naplno věnovat profesnímu rozvoji designerů a zlepšování prostředí, ve kterém design vzniká.

***

Moderátor večera: Tobiáš Vybíral
Slido na otázky: https://app.sli.do/event/c1BihT4KYwHUDCNjGP3SjG

Vstupné je dobrovolné - platba je možná na transparentní účet Asociace UX [masked]/5500 nebo pomocí QR kódu na místě.

3

Photos (279)

Find us also at