Past Meetup

Warsztaty AWS - Apokalipsa Zombie (Warszawa)

This Meetup is past

74 people went

Location visible to members

Details

UWAGA: Podobne warsztaty będziemy robić na pewno w Gdańsku i Poznaniu (pewnie i w Krakowie). Zatem osoby z tych miast niech na razie wstrzymają się z rejestracją :)

Scenariusz:

Na terenie całego kraju rozpowszechnia się nieznany wirus, który przenosi się poprzez ugryzienia od osobników zainfekowanych – w skutek czego mamy do czynienia z atakami hord zombie na terenie całego kraju. W celu powstrzymania apokalipsy Zombie jesteś wzywany do uczestnictwa w warsztatach AWS „Apokalipsa Zombie” – które mają na celu odbudowanie tego co pozostało z naszej cywilizacji!

Scenariusz misji:

Kompania „AWS Lambda” zaprojektowała system komunikacji, który ma posłużyć do nawiązania łączności pomiędzy ocalałymi osobami po atakach zombie. W tym celu kompania będzie przeprowadzała warsztaty w różnych miastach kraju aby szkolić kolejne zespoły, który będą odpowiedzialne za rozbudowę systemu w oparciu o tzw. architekturę bezserwerową (AWS Lambda, Amazon DynamoDB, API Gateway i inne). Przyszłość naszej cywilizacji jest w twoich rękach – czy podejmiesz się wyzwania?

Uwaga:

- Znajomość technologii chmurowych nie jest wymagana

- Własne konto chmurowe AWS (oraz laptop) jest wymagane.