Kecskemét Lean Coffee - Első lean projektem


Details
Az októberi kecskeméti találkozón elsőkézből kapunk beszámolót egy gyártóterület hatékonyságfejlesztése kapcsán. Az esettanulmány egy közelmúltban megvalósuló lean szemléletű folyamatfejlesztés tapasztalatait mutatja be, melynek alapjául az előadó lean szakmérnöki diplomamunkája szolgált.
Az este során előadónk - Bukondi Bendegúz - a lean 5 alapelve szerinti fejlesztési ív mentén gyakorlati példákkal és kézzelfogható eredményekkel szemlélteti a projekt során bevezetett változásokat. Első lean projektjében a tanultakra támaszkodva és egyéni kreativitását használva bravúrosan alkalmazta a különböző lean eszközöket – VSM, sztenderd munka, kiegyensúlyozás, áramlás megvalósítása. Az eredményeket és a bevezetés kapcsán felmerülő tapasztalatokat hallgassuk meg együtt október 8.-án!
Az este második felében kötetlen Lean Coffee beszélgetésekkel folytatjuk, hozd el a témád/tapasztalatod és oszd meg a csapattal!
Az esemény látogatása Leannovation Egyesületi tagsággal díjmentes. Részletek, csatlakozás: https://leannovation.hu/leannovation-egyesulet/
Az eseményen kép- és hangfelvétel készül.
Ha először jársz nálunk, a hozzájárulás: 2500 ft/fő, amit kávéra, frissítőkre és szendvicsre fordítunk.
Várunk mindenkit szeretettel! (helyszín a Deák terem!)

Kecskemét Lean Coffee - Első lean projektem