What we're about

Vzdělávací centrum EDU Trainings nabízí rozsáhlé portfolio vzdělávacích služeb v oblasti IT v České a Slovenské republice. Školení pro IT specialisty, technický personál i manažery jsou vedena odbornými certifikovanými lektory s bohatými praktickými zkušenostmi.

Prioritou Vzdělávacího centra je dodávání kvalitního vzdělání odpovídajícího aktuálním trendům a požadavkům trhu, které splňuje nároky zákazníka a umožňuje mu jeho další růst.

Naší filozofií jsou:

• Flexibilita

• Profesionalita

• Vstřícný zákaznický servis

• Kvalitní zázemí

• Moderní výukové metody

Upcoming events (5)

Webinář: ITIL 4 - Strategic Leader pod lupou

Online event

Soubor knih a školení pro ITIL 4 je teď již kompletní a to včetně strategické úrovně, která je v ITIL oproti předchozím verzím více rozpracovaná. V tomto webináři bychom rádi shrnuli novinky, které se za poslední rok v oblasti ITIL 4 udály. Zároveň bychom se také chtěli trochu podívat pod pokličku právě poslední části ITIL 4 Strategic Leader, která se ke konci předchozího roku konečně objevila. Pokud se o ITIL 4 zajímáte a přemýšlíte nad tím, jak tento rámec uchopit ve Vaší společnosti, tak byste tento webinář určitě neměli minout.
➡️ Registrace na odkaze https://edutrainings.cz/cs/webinar-itil-4-strategic-leader-pod-lupou

Webinar: ITIL 4 - Focused on the Strategic Leader

Online event

The set of ITIL4 books and training is now complete, including the strategic level. In compare to previous versions it is more refined now. In this webinar, we would like to summarize news that has taken place in the area of ITIL4 over the last year. ITIL4 - Strategic Leader was finally released at the end of the previous year. And it is the reason to look under the hood of this final part. If you are interested in ITIL4 and thinking about applying this framework in your company, you should definitely not miss this webinar.
➡️ Registration at https://edutrainings.cz/en/webinar-itil-4-focused-on-the-strategic-leader

Webinář: SAP HANA

Online event

SAP HANA 1.0 měnila pravidla byznysu. SAP HANA 2.0 mění hru samotnou a je nejlépe prodávaným produktem v historii společnosti SAP SE. Pomáhá zákazníkům vyřešit klasické neduhy spojené s vytvářením reportů nad velkými objemy dat v reálném čase. Naučte se s námi strategie a nástroje umožňující plné využití realtime přístupů ve Vašem podnikání.
➡️ Registrace na odkaze https://edutrainings.cz/cs/webinar-sap-hana

Webinar: SAP HANA

Online event

SAP HANA 1.0 was changing the rules of business. SAP HANA 2.0 is a game changing and best selling product in the history of SAP SE. Helping customers solve data, reporting, latency challenges and unleash their potential with a real time solution. Learn it by implementing real time use cases, get started with the new and exciting world of real time reporting, analytics and big data.
➡️ Registration at https://edutrainings.cz/en/webinar-sap-hana

Past events (30)

Photos (70)

Find us also at