• Nighthack - wpadnij razem z nami ciąć, lutować, spawać i kodować!

  Hackerspace Kraków

  Nightack to wydarzenie w którym uczestniczą osoby zarówno będące aktywnymi członkami hackerspace, jak i te które chciałyby dowiedzieć się jak hackerspace działa i co tutaj robimy.

  == Co robimy na nighackach? ==
  Pracujemy nad własnymi projektami - np. ktoś frezuje radiator do komputera aby mógł w nim zmieścić rezystor dużej mocy, składa małego satelitę "CanSat" na konkurs, w innym pomieszczeniu można pograć w beatsaber, a w kolejnym siedzimy i rozmawiamy na wszelkie tematy w przyjaznej, aczkolwiek geekowej atmosferze.

  == Kto może przyjść? ==
  Każdy! Nie ma znaczenia czy jesteś elektronikiem hobbystą, spawasz zawodowo, czy też chciałbyś się jedynie dowiedzieć jak równo powiesić półkę - miło będzie nam Ciebie gościć.

  == Nie mam projektu nad którym mógłbym pracować, czy to problem? ==
  Zdecydowanie nie, chętnie Cię oprowadzimy, pokażemy co robimy, porozmawiamy, może się czymś zainspirujesz.

  == Czy muszę być punktualnie o 20? ==
  Będziemy w hackerspace co najmniej do północy - NightHack nie jest ustrukturyzowanym wydarzeniem, więc godzina o której przyjdziesz nie ma znaczenia.

  == Co zrobić po dotarciu na miejsce? ==
  Poszukaj organizatorów - najlepiej spytaj o nich pierwszą napotkaną osobę.

  == Czym jest Hackerspace? ==
  Hackerspace to przestrzeń stworzona i utrzymywana przez grupę osób, które łączy fascynacja ogólno pojętym tworzeniem w duchu kultury hackerskiej. Przestrzeń stymuluje rozwój projektów między innymi organizując i użyczając potrzebnych narzędzi stwarzając warunki do wzajemnej nauki. Hackerspace nie zna barier, jeśli masz ciekawy pomysł i szukasz ludzi chętnych do współpracy lub po prostu potrzebujesz miejsca i sprzętu - zapraszamy!

  == Chciałbym o coś zapytać, jak mogę to zrobić? ==
  Napisz do nas:
  Mail - [masked]
  Telegram - https://t.me/hackerspace_krk
  Facebook - https://fb.me/msg/HackerspaceKrakow