Next Meetup

Magento Meetup Wrocław #5
Na nasze piąte spotkanie zapraszamy 11 grudnia, tradycyjnie już gościć nas będzie Cocofli (ul. Włodkowica 9). Tym razem przesuwamy godzinę rozpoczęcia prezentacji na 19.00. Wstęp wolny. Jeśli chciałbyś/chciałabyś zabrać głos podczas Meetupu, przedstawić ciekawy case, daj nam znać! Na zgłoszenia czekamy pod adresem [masked] [masked] | p[otwierdzone prezentacje: 1. Maciej Harbuz | X-Coding IT Studio https://www.linkedin.com/in/maciej-harbuz/ "Co się stanie, gdyprzestaniemy przestawiać zegarki? Data i czas w Magento z multistore" Maciej Harbuz jest od ponad 10 lat związany ze światem e-commerce i technologią PHP. Obecnie jest współwłaścicielem X-Coding IT Studio, software house specjalizującego się w e-Commerce i Software Development. Maciej jest odpowiedzialny za funkcjonowanie działu technicznego, jakość i doskonalenie powierzonych projektów. 2. Jan Żaba | Magently https://www.linkedin.com/in/janzaba/ Working with legacy code in Magento "Kto to Panu tak ładnie zrobił? Czyli rzecz o pracy z kodem zastanym w Magento" Jan Żaba działa w ekipie Magently jako Senior Web Developer. Jest związany z organizacją Chop-Chop od 2014 roku, zdobywał doświadczenie jako developer stron opartych o WordPress, programista PHP i twórca rozwiązań frontendowych w JavaScript. ________________ O nas: Budujemy społeczność skupioną wokół rozwiązań Magento we Wrocławiu. Podczas spotkań wymieniamy się wiedzą i doświadczeniami, poznajemy innych developerów, pracujących na Magento. Wpadnijcie dowiedzieć się czegoś nowego i po prostu pogadać! Do zobaczenia!

Cocofli

ul. Włodkowica 9 · Wroclaw

Upcoming Meetups

Past Meetups (4)

What we're about

Pierwszy, oficjalny wrocławski meetup zrzeszający pod szyldem Magento web developerów, project managerów i innych entuzjastów tej coraz popularniejszej platformy e-commerce.

Magento Meetup Wrocław to cykl spotkań, których celem jest wymiana wiedzy i budowanie społeczności skupionej wokół rozwiązań Magento na terenie Wrocławia. Chcemy dzielić się doświadczeniami w pracy nad projektami w ramach tej technologii, aby pomóc rozwijać kompetencje i wzbogacać know-how uczestników naszych spotkań.

I... tak zwyczajnie przybić piątkę innym developerom, którzy zajmują się Magento w tym pięknym mieście, jakim jest Wrocław. Zapraszamy!

Members (127)

Photos (24)