Next Meetup

Agile Book Club #5: Design Sprint - wtorek
Uwaga: Nie musisz samodzielnie przeczytać omawianej książki aby przyjść na nasze spotkanie! Zapraszam na piąte spotkanie Agile Book Clubu! Uwaga: Spotykamy się na 5 pietrze w sali 503! O meetupie: Agile book club to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania. Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybys sam przeczytał omawiana książkę. Zwróćcie proszę uwagę że ilośc miejsc jest mocno ograniczona! Po zakończeniu meetupa zapraszam na wspólne piwo :) O książce: Design Sprint to tygodniowy warsztat na dobre rozpoczęcie nowego projektu. Pozwala uciąć jałowe dyskusje. Pozwala szybko wykryć nietrafione założenia i dać całej organizacji motywacyjnego kopa. Efektywnie oddala widmo strachu, niepewności i wątpliwości, ogranicza dominację wygadanych ekstrawertyków i pomaga skupić się na konkretach. Metoda ta została przetestowane w wielu firmach: od Google, przez Slack aż po LEGO, które w tym roku zrobiło 2-miesiące przerwy w normalnej pracy, żeby móc skupić się wyłącznie na sprintach. Książka, o której porozmawiamy krok po kroku opisuje kolejne ćwiczenia oraz pryncypia za nimi stojące tak, żeby każdy mógł zastosować Design Sprint w swojej pracy. O prezentującym: Michał Parkoła to współ-założyciel studia produktowego Fluid Circle oraz szkoły umiejętności ludzkich People Skills for Geeks a także certyfikowany facylitator Design Sprintów.

Viacom International Media Networks Polsk

Mokotowska 19 · Warszawa

Upcoming Meetups

Past Meetups (4)

What we're about

JAK TO DZIAŁA, CZYLI NA CZYM POLEGA FORMUŁA AGILE BOOK CLUBU:

Nie musisz samodzielnie przeczytać omawianej książki aby przyjść na nasze spotkanie!

Agile Book Club jest właśnie dla osób które interesują się książkam z agileowych tematów jednak trudno jest im znaleźć czas i determinację żeby je przeczytać.

Jako uczestnik przychodzisz na nasze spotkanie, dostajesz mind mapę/notatkę graficzną z książki która w tym miesiącu omawiana oraz dyskutujesz z innymi uczestnikami o książce i "życiowych" sytuacja związanych z omawianą książką (np podczas omawiania książki: learning3.0 dyskutowaliśmy o tym jak sami się uczymy).

Podsumowanie spotkanie #2 Servant Leader:
https://drive.google.com/open?id=1sz0OS2da2SnEGS9HTlA0TlifKgscFYhy

Podsumowanie spotkania #3 Crucial Conversations: https://drive.google.com/open?id=1aCAgJr3YRqV3njclPdUHOfYiFYyyZM0F

-------------------------------------------------------------------------------------

Agile book club to Warszawska społeczność która cyklicznie spotyka się aby omawiać, dyskutować i komentować książki związane z tematami scruma, agile’a, zwinnego tworzenia produktów i nowoczesnego zarządzania.

Wartością która dajemy uczestnikom naszych spotkań jest możliwość krytycznego spojrzenia na koncepcje opisane w omawianych książkach poprzez dyskutowanie ich z innymi praktykami „zwinności”. Przychodząc na nasze spotkania dostajesz to samo i więcej niż gdybys sam przeczytał omawiana książkę.

Zapraszamy osoby chętnie do słuchania i omawiania jak i prezentowania książek.

Members (346)

Photos (15)