Skip to content

Details

📣 Registratie voor deze editie gaat vier weken voor aanvang open! 📣

17.00 - 18.00 Inloop & eten

18.00 - 18.10 Openingswoord Inforcer

18.10 - 19.00 Raymond Roethof & Redouan Bulaid | De strijd om AI: controle of vrijheid?

AI is overal, maar wie heeft eigenlijk de controle? In deze sessie nemen Redouan en ik jullie mee in de eeuwige strijd tussen de admin die AI wil blokkeren en de gebruiker die er juist alles uit wil halen. Met Microsoft Defender Suite en Purview Suite laten we live zien hoe je als organisatie grip houdt op AI-gebruik, zonder de productiviteit in de weg te zitten.

19.00 - 19.10 Break

19.10 - 20.00 Fabian Super | Identiteit: de eerste én laatste verdedigingslinie

Identiteit vormt tegenwoordig de eerste verdedigingslinie van iedere organisatie. In deze sessie bespreken we hoe Microsoft Entra helpt bij het beschermen van gebruikers, beheerders en applicaties met onder andere Multi-Factor Authentication, Conditional Access, Privileged Identity Management en Identity Protection.
Maar aanvallers kijken ook naar andere manieren om binnen te komen, daarom kijken we ook naar veelvoorkomende risico’s rondom SaaS-applicaties, zoals consent phishing, overmatige machtigingen en Shadow IT. En ook hoe Microsoft Defender for Cloud Apps kan helpen deze risico’s te beheersen.

20.00 - 20.10 Break

20.10 - 20.30 Pubquiz! 🕺🏻🎁

20.30 - 21.30 Borrel en einde

Related topics

Events in Utrecht, NL
Computer Security
Cybersecurity
Information Security
Microsoft
Office 365

Sponsors

Valid

Valid

Jouw IT-partner. Betrouwbaar en futureproof.

Inforcer

Inforcer

Standardize 365 policies across multiple tenants.

Intercept

Intercept

Meer succes door krachtige cloudoplossingen

Innvolve

Innvolve

Wij zijn Innvolve. Microsoft Solutions Partner.

You may also like