What we're about

Česká WordPress komunita z portálu NášWP.cz (http://naswp.cz). Pořádáme WordCamp Praha, konference pro začátečníky i pokročilé, meetupy WP pivo a další akce.

WordPress Global Community Sponsors help fund WordPress Meetup groups and WordCamps around the world. Thank you to WordPress.com, WooCommerce, Jetpack, Nexcess, Bluehost, and Weglot, for their support!

Upcoming events (1)

WordPress pivo Praha #33 - naživo!

Needs a location

Tradiční sraz místní WordPressové komunity - poslední středa v měsíci. Tentokrát bez přednášky, protože jsme se dlouho neviděli naživo.

Sejdeme se na Hradčanské v restauraci U Viléma, sedět budeme na zahradě, počítejte s tím prosím.

Vítáni jsou všichni, kteří mají rádi WordPress stejně jako my – ať jste HTML kodér, programátor, marketér nebo správce stránek, které na WordPressu běží.

Sedneme si a pohovoříme o tom, co děláte, co děláme my, proč a jak. Vyměníme si zkušenosti, znalosti i nápady na to, jak dělat něco lépe nebo jinak. Není důležité, jakou úroveň znalostí máte a zda přijdete pouze poslouchat a něco nového se dozvědět.

Přijďte si s námi popovídat (nejen) o WordPressu nad jedním nebo i více dobrými pivy. Berou karty, k jídlu mají něco malého.

Rezervace na jméno "Vyskočilová". Pokud nás nebudete moci najít, zavolejte mi na[masked]

Past events (24)

WordPress pivo Praha #32 - naživo!

Needs a location

Photos (29)